• Kategorie
  • Szukaj
  • Kontrola dostępu

Nasza firma już od długiego czasu oferuje różnego rodzaju systemy bezpieczeństwa oraz systemy alarmowe, które znajdą swoje zastosowanie w różnego rodzaju przestrzeniach. Produkty pochodzą od znanych i renomowanych wytwórców, co sprawia, że sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów zarówno pod względem funkcjonalności, jak i jakości wykonania. Propozycja sklepu internetowego to między innymi system kontroli dostępu. Dostarczamy akcesoria, takie jak czytnik kart zbliżeniowych umożliwiających otwarcie drzwi wejściowych oraz pilot pozwalający na otwarcie bramy wjazdowej.

Oprócz tego oferujemy także kontroler dostępu, który umożliwia sprawdzenie za programu kto w danym czasie korzystał z urządzenia. Oferowane akcesorium to gwarancja bezpieczeństwa i wygody. W ostatnim czasie propozycja sklepu internetowego została wzbogacona o rejestrację czasu pracy, dzięki której możemy kontrolować czas pracowników.

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich produktów znajdujących się w ofercie firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb.