• Kategorie
  • Szukaj
  • HD-CVI

Oto nowy standard transmisji – HD-CVI (High Definition Composite Video Interface). Przeznaczony jest zwłaszcza do obiektów wyposażonych w instalację na kablu koncentrycznym. Stanowi zaawansowaną technologię pozwalającą uzyskać megapikselową i nieskompresowaną jakość obrazu. Sygnał wyróżnia się brakiem zakłóceń czy opóźnień. 

Oferujemy naszym klientom kamery z obiektywem stałym i zmiennym, a także modele szybkoobrotowe. To doskonały wybór dla wszystkich, którzy wymagają wysokiej jakości monitorowania w przystępnej cenie. Urządzenia znakomicie sprawdzą się w budynkach mieszkalnych, a także małych i średnich firmach. 

W naszej ofercie nie mogło również zabraknąć rejestratorów z wbudowanym procesorem klasy przemysłowej oraz funkcją rozpoznawania obiektów po przekroczeniu linii lub naruszeniu strefy. Polecamy modele 8- i 16-kanałowe, które sprostają oczekiwaniom nawet naszych najbardziej wymagających klientów. Natomiast wśród niezbędnych akcesoriów znajdziesz transformatory wideo na kabelku przeznaczone do przesyłu sygnału za pomocą kabla typu "skrętka" w systemach analogowej telewizji przemysłowej. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.