• Kategorie
  • Szukaj
  • Alarmy, systemy alarmowe

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie różnego systemów alarmowych. Znajdą one swoje zastosowanie zarówno w siedzibach firm i przedsiębiorstw, jak również w prywatnych domach oraz mieszkaniach. Odznaczają się prostym montażem i bezobsługową pracą, co sprawia, że sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Propozycja sklepu internetowego to między innymi czujki kurtynowe. Są one montowane w okolicach drzwi i okien, a ich zadaniem jest zabezpieczenie wnętrza budynku przed włamaniem.

Oprócz tego w ostatnim czasie sporym zainteresowaniem Klientów cieszą się czujniki czadu. Ich zadaniem jest poinformowanie mieszkańców lub pracowników o zbyt wysokim stężeniu tlenku węgla wewnątrz pomieszczeń. Gaz ten jest wyjątkowo niebezpieczny, gdyż jest bezbarwny oraz bezwonny.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy, a także do wybrania najodpowiedniejszych produktów dla swoich potrzeb. Szeroka propozycja daje nam pewność sprostania oczekiwaniom każdego z Klientów.