• ZESTAW KAMER BUDOWLANYCH CAMSAT iConstruction-CAM X25 Duplex DOME-2M

Brak towaru
16012.88
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 2-4 dni roboczych
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost - Darmowa 0
Kurier InPost - Darmowa 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier InPost 17
Kurier InPost (Pobranie) 22
Dostępność Brak towaru
Waga 10 kg
Zostaw telefon

ZESTAW KAMER BUDOWLANYCH CAMSAT iConstruction-CAM X25 Duplex DOME-2M

Najważniejsze cechy:

Najważniejsze cechy:

 • Kamera LTE o nieograniczonym zasięgu - dzięki zastosowaniu technologii 4G/LTE możliwy jest płynny podgląd online z dowolnego miejsca na świecie przez Internet
 • PTZ 360 i zoom optyczny na odległość 200m zapewnia sprawdzenie każdego zakamarka placu budowy
 • Boczne kamery do stałego podglądu szerokokątnego
 • Płynny obraz HD i sterowanie PTZ - system transmituje płynny obraz HD oraz umożliwia zdalne sterowanie PTZ przez sieć 4G/LTE GSM z minimalnym opóźnieniem sygnału.
 • Obraz na żywo na komputerze, telefonie lub telewizorze w Twoim biurze - obrazy z kamer rozmieszczonych po całym kraju odbierzesz na żywo na: dowolnym komputerze, smartphonie, rejestratorze wideo monitoringu NVR albo odbiorniku HDMI -  iCAM-TVRec.
 • Automatyczne archiwizowanie obrazów - do 14 dni wstecz, dzięki wbudowanej pamięci
 • Błyskawiczny montaż - poprzez wsunięcie w gniazdo mechaniczne; demontaż zabezpieczony kłódką.
 • Wandaloodporna konstrukcja z duraluminium, o szczelności IP66.

Mobilny system wideo obserwacji przez LTE GSM z awaryjnym zasilaniem akumulatorowym na 230V i zoomem na 200m

iConstruction-CAM Duplex to mobilny punkt monitorowania składający się z dwóch kamer stałopozycyjnych oraz jednej kamery PTZ, który zapewnia obserwację dookoła w promieniu 360° z odległości ponad 200m. Dzięki kamerze obrotowej możesz precyzyjnie przeglądać najdalsze zakamarki placu budowy nie tracąc w tym czasie obrazów z szerokokątnych kamer bocznych. Wszystkie obrazy zapisują się w lokalnej pamięci przez 14 dni. Dzięki specjalnej transmisji 4G/LTE masz pełny dostęp do 100% funkcji kamery z drugiego krańca świata.Rozwiązanie iConstructionCAM pozwalające na zdalny podgląd obszarów budowy i zdalne sterowanie kamerami nawet z odległego biura. W ten sposób osoby zarządzające i odpowiedzialne za realizację mają dostęp do wysokiej jakości obrazu HD z kamer zlokalizowanych w różnych częściach kraju. Obraz ten może być nagrywany lokalnie w kamerze lub rejestratorze NVR w dowolnym miejscu na świecie.

Jest to rozwiązanie pozwalające na zdalny podgląd obszarów budowy i zdalne sterowanie kamerami nawet z odległego biura w innej miejscowości. W ten sposób osoby zarządzające i odpowiedzialne za realizację prac mają dostęp do wysokiej jakości obrazu HD z kamer zlokalizowanych w różnych częściach kraju. Obraz ten może być nagrywany lokalnie w kamerze lub zdalnym rejestratorze monitoringu CCTV.

iConstruction-CAM to profesjonalna kamera CCTV która transmituje płynny obraz HD oraz płynne sterowanie PTZ. Często reklamowane rozwiązania typu chmury, P2P czy VPN znacząco ograniczają prędkość transmisji oraz powodują opóźnienia co uniemożliwia precyzyjne sterowanie kamerą PTZ. Jedną z wielu zalet iConstruction-CAM jest bezpośredni dostęp do kamery w identyczny sposób jak odbywa się to w połączeniu przewodowym. Logujemy się do kamery bezpośrednio na adres IP karty SIM co gwarantuje brak opóźnień w transmisji.Wystarczy tylko zawiesić kamerę i podłączyć do gniazdka 230V, by otrzymać płynny podgląd online z dowolnego miejsca na świecie przez internet lub GSM.

Kamery mobilne iConstruction-CAM dostarczą obraz HD na żywo w dowolne miejsce na świecie gdzie będziesz mógł wyświetlić obrazy na komputerze, telefonie lub nawet na TV w gabinecie.

Najważniejsze cechy kamery PTZ:

Najważniejsze cechy kamery PTZ:

 • 4Mpix 2680x1520p
 • funkcja Dzień/Noc
 • czułość: 0,001 Lux/F1.2 (kolor), 0,0003 Lux/F1.2 (B/W)
 • oświetlacz IR na 30m
 • kompresja h.265+
 • tylna kompensacja WDR 140dB
 • funkcje ROIx4, Defog
 • funkcje inteligentnej analizy obrazu (IVS): przekroczenie wirtualnej linii, wtargnięcie i detekcja intruza, detekcja twarzy oraz pojawienie się / zniknięcie obiektu
 • detekcja braku kasku na głowie z odległości 30—40m.
 • liczenie osób, wykonywanie zdjęcia twarzy, detekcja parametrów człowieka takich jak: wiek, płeć, kolor ubrania, nakrycie głowy, wzrost.

Specyfikacja techniczna:

Kamera TAK - 1x obrotowa PTZ oraz 2x stała szerokokątna
Rozdzielczość 3 x HD 1080p
Zasięg obserwacji Kamera PTZ: wykrywanie zdarzeń: z odległości 1613m, obserwacja: 646m, rozpoznanie: 323m, identyfikacja:
161m; kamery stałopozycyjne: wykrywanie zdarzeń z odległości 129m, obserwacja 51m, rozpoznawanie 26m, identyfikacja 13m.
Zoom optyczny Kamera PTZ: zoom x25, Kamery boczne stałopozycyjne: zoom x4
Oświetlacz IR PTZ: 100m, stałopozycyjne: 30m
Obiektyw Kamera PTZ: 4,8-120mm, Kamery boczne stałopozycyjne: 2.8-12mm
Czułość oświetlenia Kamera PTZ: 0.005 Lux (kolor), 0.001 Lux (B/W); kamera stałopozycyjna: 0.01 Lux (kolor), 0 Lux (B/W IR)
Kompresja H265 i H264
Funkcje obrazu AWB, AGC, BLC, WDR 120dB, 3D DNR, ROI, dodatkowo kamera PTZ posiada: ATW, HLC, EIS, defog
Rejestracja nagrań TAK - lokalnie w kamerze 14 dni, Zdalnie na dowolnym rejestratorze (NVR/VMS) podłączonym do sieci Internet
Łączność bezprzewodowa LTE/4G, Opcja WiFi
Podgląd i sterowanie na żywo TAK - Połączenie odbywa się bezpośrednio z kamerą w identyczny sposób jak w instalacji przewodowej + Chmura + VPN
Zasilanie 230V (opcje: 12V lub 24V DC)
Podtrzymanie awaryjne zasilania TAK - powyżej 4h (Akumulator 18Ah)
Port LAN TAK - LAN z PoE (dla drugiej kamery IP). Maksymalna długość przewodu PoE do 100m.
Ilość kart SIM 1 x SIM
Konstrukcja Wandaloodporna z duraluminium
Montaż Błyskawiczny montaż wsuwany w gniazdo. Gniazdo mocowane opaskami do słupa lub kołkami rozporowymi do powierzchni płaskich.
Szczelność IP66
Waga xx
Temperatura pracy od -20°C do 55°C
Opcje dodatkowe Wi-Fi, pilot radiowy, montaż jednej , dwóch lub trzech kamer, dowolne kamery IP do 8Mpix, kamery miniaturowe na długim przewodzie do 100m, 3 kamery kierunkowe w jednym iConstruction-CAM; kamery termowizyjne, kamery na budowę do robienia zdjęć poklatkowych TimeLaps
W zestawie Stacja mobilna iConstruction-CAM Duplex z 3 kamerami, gniazdo montażowe, opaski zaciskowe i kołki rozporowe.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
 • Producenci