• WALIZKA AKUMULATOROWA CCTV Z MIKROKAMERĄ CAMSAT CASECAM-PRO Q1

Brak towaru
11271.07
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 2-4 dni roboczych
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost - Darmowa 0
Kurier InPost - Darmowa 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier InPost 17
Kurier InPost (Pobranie) 22
Dostępność Brak towaru
Waga 1 kg
Zostaw telefon

WALIZKA AKUMULATOROWA CCTV Z MIKROKAMERĄ I TRANSMISJĄ LAN CAMSAT CASECAM-PRO Q1

Najważniejsze cechy:

Najważniejsze cechy:

 • 2G/3G GSM do sterowania i natychmiastowych powiadomień alarmowych za pomocą SMS
 • Dwa wejścia PIR dla czujek ruchu wyzwalających automatycznie:
 • załączenie całego systemu i włączenie nagrywania, wyjście z trybu energooszczędnego StandBy i załączenie pełnej transmisji LTE, powiadomienia o wykryciu ruchu większych obiektów np. powyżej 25kg itd.
 • Mikro kamera MicroCAM-3M o miniaturowych rozmiarach 36x26mm i o rozdzielczości aż 3Mpix . Wysunięta na 8m, elastycznym, czarnym przewodzie oraz z zapisem obrazu na karcie SD do 56 dni wstecz
 • Tryb StandBY zdalnie załączający dla oszczędzania energii i wydłużenia czasu pracy na akumulatorach
 • Zestaw akumulatorów zapewniający 16-30 dni pracy mikro kamery MicroCAM-3M. Akumulatory można bardzo łatwo wymienić, a walizka posiadają możliwość szybkiego zamontowania dowolnych akumulatorów Li-Ion, AGM lub żelowych.
 • Możliwość podłączenia aż 4 akumulatorów automatycznie przełączających się lub innych źródeł zasilania 12V DC np. z samochodu
 • Podgląd na żywo za pomocą smartphone iOS/Android lub laptopa poprzez WiFI
 • Szczelność IP66 która zapewnia pełną szczelność i ochronę nawet przy zakopaniu pod ziemią.
 • Bardzo prosta obsługa - 99% ustawień jest skonfigurowana już fabrycznie przez CAMSAT. Dodatkowo klient otrzymuje fabryczne ustawienia w pliku SETTINGS poprzez który użytkownik ma możliwość samodzielnego odtworzenie ustawień początkowych (z dnia zakupu).

Walizka akumulatorowa z mikrokamerą 3Mpix, transmisją LAN

CaseCAM-PRO to profesjonalne centrum wideo-monitorowania z własnym zasilaniem akumulatorowym nawet na 30 dni, transmisją LAN oraz zdalnym sterowaniem za pomocą strony www, aplikacji i SMS.

Przeznaczone jest do mobilnego i zdalnego wideo-monitorowania oraz ochrony na żywo trudno dostępnych miejsc. Występuje w kilku wersjach, różniących się wyposażeniem i akcesoriami. Zawiera miniaturową, wysokoczułą mikro kamerę Starlight z 8 metrowym przewodem, którą można ukryć w dowolnym miejscu.

CaseCAM-PRO Q2 ZAWIERA:

Kompaktowa walizka CaseCAM-PRO Q1 jest wyposażona w pakiet funkcji - składa się ze 4 bloków (Bloki No. 1,3,4) które zawierają:

 • kamerę mikroCAM-3M - moduł optyczny mikro kamery, przewód o długości 8 m/26ft, jednostkę główną kamery z gniazdem na karty pamięci SD512GB (brak karty w zestawie),
 • system łączności bezprzewodowej, 1 x SIM,
 • transmisja LAN,
 • system GSM do sterowania i powiadomień za pomocą funkcji SMS,
 • największy pakiet akumulatorów Li-Ion o łącznej pojemności 100Ah /14,4V,

Długi czas pracy na samej baterii - 16-30 dni pracy na akumulatorze wewnętrznym, możliwość podpięcia dodatkowej walizki akumulatorowej

Oprócz bardzo pojemnych wbudowanych akumulatorów umożliwiających 16-30 dni zapisu obrazu, CaseCAM-PRO posiada porty do podłączenia trzech kolejnych, dowolnych, zewnętrznych akumulatorów o napięciu 10-14V DC.

System został zaprojektowany, aby w pierwszej kolejności korzystać z zasilania zewnętrznego, a dopiero po jego zaniku przełączać się automatycznie na wewnętrzne zasilanie akumulatorowe. Taka automatyka umożliwia zastosowanie dowolnych źródeł zasilania np. z zapalniczki w samochodzie, z akumulatorów żelowych lub samochodowych, a nawet z systemów solarnych. Zastosowanie np. zewnętrznego akumulatora o pojemności 200Ah przedłuży czas pracy systemu aż do 46 dni, a z akumulatorem 400Ah czas pracy wzrośnie do 75dni.

Kaskadowe łączenie wielu źródeł zasilania

CaseCAM-PRO posiada możliwość kaskadowego łączenia wielu źródeł zasilania i bezprzerwowe przełączanie się na kolejne źródła zasilania. Zastosowaliśmy aż 4 porty akumulatorowe do 4 osobnych źródeł zasilania. System automatycznie wykrywa który akumulator jest rozładowany i przełącza się na kolejne źródło zasilania. Po przełączeniu użytkownik może otrzymać informację (email/SMS) o aktualnej pojemności systemu i odpowiednio wcześniej zareagować.

Uniwersalny - profesjonalne akumulatory Li-ION lub tańsze akumulatory AMG

Każde działania operacyjne są inne i wymagają innych narzędzi. System został tak zaprojektowany, aby można było używać droższych, lekkich akumulatorów Li-ION lub tanich akumulatorów żelowych AMG. Akumulatory AMG posiadają większą wagę i mniejszą pojemność ale ich zaletą jest bardzo niska cena. Jeżeli potrzebujesz długiego działania na zasilaniu akumulatorowym, masz do dyspozycji wiele możliwości.

Dostęp na żywo do kamer, nagrań i wszystkich ustawień

Dzięki bardzo szybkiemu procesorowi z łączem LTE użytkownik ma zawsze pełny dostęp na żywo do wszystkich bloków urządzenia. Opóźnienie wyświetlanego obrazu z kamer podłączonych do walizki wynosi tylko 400ms (0,4s) . Umożliwia to płynne i pozbawione zakłóceń sterowanie kamerami, oraz podgląd obrazów na żywo.

caseCAM kompatybilny z dowolnymi kartami SIM

Walizka CaseCAM może pracować z dowolna kartą SIM dowolnego europejskiego operatora. Zalecamy karty SIM ze stałym adresem IP, ponieważ z taką kartą możliwości CaseCAM są największe.

56 dni nagrań w kamerze microCAM-3M

Dedykowana, miniaturowa kamera mikroCAM-3M oprócz podglądu na żywo umożliwia zapis wideo w wewnętrznej pamięci SD o pojemności aż 512GB (brak karty w zestawie). Taka karta gwarantuje aż 56 dni ciągłego zapisu. Użyty w kamerze najnowszy mikrokontroler zapewnia stabilną pracę z bardzo dużymi kartami SD. W przypadku użycia karty 128GB obraz będzie zapisywany przez minimum 14 dni. microCAM-3M posiada także szereg innowacyjnych funkcji do automatycznego zapisu zdarzeń:

 • wykrycie ruchu
 • przekroczenie linii
 • wtargnięcie
 • F-DNR (Defog) - redukcja szumów związanych z opadami atmosferycznymi
 • detekcja utraty ostrości obiektywu
 • konfigurowalne strefy prywatności

14 dni nagrań w dowolnej kamerze IP podłączonej do portów PoE

Wiele kamer dostępnych na rynku umożliwia zapis obrazu wewnątrz na kartach SD. Zdecydowana większość z nich pracuje z kartami o pojemności do 128GB, co daje możliwość rejestracji na około 14 dni.

Szyfrowanie danych wideo zapisanych w kamerze - AES SHA256

CaseCAM-PRO może zostać wyposażone w specjalną opcję szyfrowania zapisanych danych za pomocą standardu AES SHA256 i 512 bitowego klucza. Zabezpiecza to przed ewentualnym wyciekiem danych w przypadku kradzieży pamięci z nagraniem. Więcej szczegółów oraz opcji udzielą handlowcy CAMSAT.

WYBIERZ BLOKI WALIZKI KTÓRE POTRZEBUJESZ

CaseCAM-PRO posiada 3 bloków funkcjonalnych, które mogą być załączane i sterowane niezależnie. Bloki mogą być automatycznie załączane przy zajściu określonych zdarzeń, np. po wykryciu ruchu przez czujkę PIR lub w trakcie sabotażu. Umożliwia to oszczędzanie energii oraz znaczące wydłużenie czasu pracy na zasilaniu akumulatorowym. System podzielono na następujące bloki:

Blok No. 1

Główna jednostka mikroprocesorowa która jest odpowiedzialna za zarządzanie energią, akumulatorami i najważniejszym systemami alarmu, sabotażu i bezpieczeństwa - zawsze włączona. Pobór prądu to tylko 0,15W (20mA).

Blok No. 3 - Sterowanie GSM oraz I/O

Umożliwia zdalne zarządzanie poszczególnymi blokami i funkcjami walizki za pomocą rozkazów SMS. Można zdalnie załączyć aż 4 niezależne wyjścia przekaźnikowe pod które można podłączyć dowolne urządzenie i nim sterować. Blok ten posiada także dwa wejścia IN1/IN2 informujące użytkownika o zmianach. Blok można wyłączyć przyciskiem na panelu sterującym walizki. Pobór prądu bloku No. 2 to mniej niż 3W.

Blok No. 4 - Kamera microCAM-3M

Kamera o rozdzielczości 3Mpix z wysokoczułym przetwornikiem obrazu Starlight. Obiektyw kamery z elektroniką połączony jest przewodem o długości 8m. Elektronika dba o zapis wideo na karcie mikroSD o pojemności do 512GB. Możliwość zdalnego załączenia/wyłączenia np. poprzez GSM / www lub za pomocą wykrycia ruchu w czujce PIR. Pobór prądu to tylko 3W (250mA).

KAMERA SONY STRAVIS 3Mpix

Miniaturowa kamera IP stworzona do ukrycia niemal w każdym miejscu. Obiektyw kamery połączony specjalnym przewodem o długości 8m z jednostką główną zapewnia bardzo wysoką jakość obrazu przy miniaturowych rozmiarach. Karta o pojemności 512GB zapewnia aż 56 dni archiwizacji wideo. Wymienne, niedrogie obiektywy, które dają możliwość obserwacji obiektów oddalonych nawet 200m od kamery zapewniają 100% skuteczności identyfikacji. Więcej o kamerach microCAM-3M w zakładce produktu.

Bardzo duża rozdzielczość wideo 3Mpix oraz najnowsza kompresja H265

caseCAM-PRO z mikrokamerą 3Mpix to o 50% większa rozdzielczość niż FULL HD. Obraz zapisuje się w rozdzielczości 2304×1296/25kl/s. Przy wykorzystaniu najnowszej kompresji H265 i H265+ oraz karcie SD o pojemności 512GB umożliwia archiwizowanie obrazu przez ponad 50 dni wstecz.

Zaawansowane funkcje wideo w miniaturowej kamerze microCAM-3M Kamery microCAM-3M obsługują inteligentne funkcje, takie jak:

 • Wykrycie ruchu lub wykrycie zasłonięcia kamery po którym kamera może zapisać wideo na SD, na FTP oraz wywołać alarm w aplikacji i to wszystko wg ustawionego kalendarza tygodniowego
 • ROI - oznaczanie trzech stref w obrazie które mają posiadać bardzo wysoką jakość obrazu
 • Defog - redukcja szumów związanych z opadami atmosferycznymi i mgłą
 • Trzy strefy prywatności z zasłonięciem fragmentów obrazu
 • Praca nocna - tryb Dzień / Noc
 • WDR - szeroki zakres dynamiki oświetlenia
 • Nagrywanie i podgląd na: NVR/VMS/CMS/Web WWW/karcie SD/FTP/chmurze
 • Minimalne opóźnienie wyświetlania obrazu nawet przez 4G/LTE

ZDALNY DOSTĘP I STEROWANIE

Przez stronę WWW

możliwy jest podgląd na żywo, odtwarzanie nagrań, nagrywanie, pobieranie nagrań, sterowanie kamerami i wszystkie ustawienia kamer i całego systemu.

Przez aplikację na iOS/Android

możliwe jest: podgląd na żywo, odtwarzanie nagrań, pobieranie nagrań, sterowanie kamerami i niektórymi najważniejszymi ustawieniami kamer np. presety, PTZ, zoom, obrót, trasy itd

Przez rekorder NVR / VMS

możliwe jest: podgląd na żywo, odtwarzanie nagrań, pobieranie nagrań, sterowanie kamerami i niektórymi najważniejszymi ustawieniami kamer np. presety, PTZ, zoom, obrót, trasy itd

Przez port LAN

Możliwe jest ustawienie wszystkich funkcji oraz podgląd nagrań oraz obrazów na żywo.

SMS

Poprzez wiadomości SMS możliwe jest uruchamianie bloków walizki, załączanie trybów pracy i powiadomienia o aktualnym stanie i alarmach.

Blok No. 2 - Transmisja LTE i Wi-Fi

Blok odpowiedzialny za transmisje obrazu, sterowania i ustawienia wszystkimi funkcjami walizki. Możliwość załączenia/wyłączenia przełącznikiem na panelu sterującym lub za pomocą czujki PIR lub zdalnie za pomocą SMS. Maksymalny pobór prądu: 6W.

KARTY SIM LTE

GSM

Do bloku sterowania GSM (blok No. 3) wystarczy najtańsza karta GSM z pakietem SMS. Blok sterowania GSM jest odpowiedzialny za powiadomienia SMS, sterowanie funkcjami StandBy oraz zdalnym załączaniem poszczególnych bloków walizki za pomocą rozkazów SMS. Rozszerza wiele funkcji oszczędzania energii oraz zdalnego sterowania poszczególnymi blokami. Karta ta nie jest obowiązkowa do poprawnej pracy zdalnego wideo-monitoringu.

ZABEZPIECZENIE URZĄDZENIA

W caseCAM zastosowano szereg zabezpieczeń przed niepowołanym otwarciem oraz podniesieniem walizki - czujniki przechyłu, obrotu i wstrząsu. Każde poruszenie, otworzenie walizki lub zmiana jej lokalizacji zostanie zarejestrowana, a użytkownik otrzyma natychmiast szereg informacji o takim zdarzeniu. Sabotaż spowoduje natychmiastowe wysłanie zdjęcia na FTP lub VMS/NVR, i lub może wygenerować komunikaty dźwiękowe lub załączy syrenę alarmową. Dodatkową opcją jest możliwość komunikacji audio od operatora do głośnika, dzięki czemu można na żywo wysłać przekaz ostrzegawczy.

O bezpieczeństwo i ciągłość pracy dbają nieprzerwanie:

 • trzy procesory Intela oraz Qualcomm,
 • szereg czujników położenia i kompasy,
 • czujnik przechyłu,
 • GPS oraz GLONAS z wykryciem zmiany lokalizacji walizki i detekcją opuszczenia strefy montażu,
 • czujnik otwarcia walizki.

CaseCAM-PRO automatycznie wysyła

szereg informacji o wykryciu sabotażu / alarmu, na przykład:

 • alarmy SMS,
 • wiadomości e-mail z powiadomieniem,
 • zdjęcia na serwery FTP,
 • automatycznie zapisuje obraz wideo na SD, oraz FTP.

CaseCAM-PRO sam informuje operatora

Po włączeniu zasilania otrzymasz SMS z aktualnym stanami walizki, na przykład:

 • stan portów sterujących i wyjściowych,
 • stan akumulatorów,
 • numery zapisanych telefonów do poinformowania,
 • siłę sygnału i zasięgu GSM,
 • detekcję ruchu z czujników PIR,
 • stan walizki i stan sabotażu.

BARDZO MOCNA KONSTRUKCJA O IP66

W caseCAM-PRO zastosowano bardzo mocną walizkę z tworzywa sztucznego odpornego na uderzenia oraz niesprzyjające warunki zewnętrzne. Szczelność całej konstrukcji CaseCAM-PRO to IP66, co zapewnia nieprzerwaną pracę niemal w każdych warunkach pogodowych. CaseCAM-PRO posiada certyfikowane przepusty ułatwiające wyprowadzenie anten lub innych przewodów na zewnątrz. Całość zabezpieczona zamkiem lub kłódką z powiadomieniem SMS o otwarciu.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie