• UPS ZASILACZ AWARYJNY PowerWalker VFI 6000 RTG PF1

Brak towaru
11575.13
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 2-4 dni roboczych
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost - Darmowa 0
Kurier InPost - Darmowa 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier InPost 17
Kurier InPost (Pobranie) 22
Dostępność Brak towaru
Waga 20 kg
Zostaw telefon

UPS ZASILACZ AWARYJNY POWER WALKER VFI 6000 RTG PF1

UPS ZASILACZ AWARYJNY POWER WALKER VFI 6000 RTG PF1
NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

  • Moc: 6000VA / 6000W
  • Czysta fala sinusoidalna o współczynniku mocy wyjściowej 1.0
  • Prawdziwa podwójna konwersja
  • Port komunikacyjny USB/RS-232
  • Zerowy czas przełączania
  • Wbudowany wyświetlacz LCD
  • Funkcja EPO (Emergency power off)
  • Skrócony czas ładowania
  • Oprogramowanie do monitorowania pracy UPS

PRZEZNACZENIE

Zasilacze awaryjne online są zbudowane w technologii podwójnej konwersji. Najpierw napięcie przemienne jest prostowane do napięcia stałego, które ładuje baterie oraz kondensatory. Następnie zgromadzona energia trafia na alternator i dostarczana jest na wyjście. Dzięki temu obwody podłączone do UPSa są odizolowane od napięcia wyjścia oraz wszystkim problemów z nim związanych. W rezultacie chronione urządzenia mogą pracować w idealnych warunkach służąc Tobie przez wiele lat.

Dodatkową zaletą tej technologii jest zerowy czas przełączania w razie wystąpienia awarii zasilania. Regulacja napięcia odbywa się poprzez alternator o dokładności kilku procent, podczas gdy UPSy wyposażone w AVR muszą zadowolić się skokową zmianą napięcia. Każdy UPS jest wyposażony w porty do komunikacji z komputerem (USB lub RS-232) oraz dostarczony jest wraz z oprogramowaniem sterującym i monitorującym.

PRZEZNACZENIE
OPIS

OPIS

Power Walker VFI 6000 RTG PF1 to najwyższej jakości UPS On-Line charakteryzujący się czystą falą sinusoidalną i wysokim współczynnikiem mocy wyjściowej 1.0. Oferuje on pełną ochronę dla serwerów, switchy, centrali telefonicznych, kamer IP. Jest idealnym rozwiązaniem do zastosowań przemysłowych.

System może być monitorowany lokalnie za pośrednictwem panelu LCD lub zdalnie za pośrednictwem oprogramowania PowerWalker ViewPower. Oprogramowanie pozwala na:

Możliwość kontrolowania i monitorowania wielu jednostek UPS z sieci lokalnej i InternetuWykresy analizy mocy, statystyki zdarzeń, eksport historii danychWykres danych UPS w czasie rzeczywistym (napięcie, częstotliwość, poziom obciążenia, poziom naładowania baterii)Bezpieczne wyłączenie systemu i ochrona danych przed awarią zasilaniaPowiadomienia za pomocą dźwięków systemowych, e-mail, SMS, do wszystkich komputerów w sieci LANHarmonogram włączenia/wyłączenia, test baterii, programowana kontrola gniazda, kontrola alarmów dźwiękowych.Ochrona dostępu hasłem, dostęp zdalny i zarządzanieObsługa wielu języków: Angielski, Chiński, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Rosyjski, Portugalski, Ukraiński, Włoski, Polski, Czeski, Turecki

System operacyjny: Windows/MAC/Linux/Unix

Urządzenie można rozbudować o wiele akcesoriów, w tym pakiety akumulatorów i kart komunikacyjnych, co zwiększa funkcjonalność UPS i pozwala na dłuższy czas podtrzymania.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci