• UPS ZASILACZ AWARYJNY PowerWalker VFI 2000 ICT IOT PF1

Brak towaru
3468.23
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 2-4 dni roboczych
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost - Darmowa 0
Kurier InPost - Darmowa 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier InPost 17
Kurier InPost (Pobranie) 22
Dostępność Brak towaru
Waga 27 kg
Zostaw telefon

UPS ZASILACZ AWARYJNY POWER WALKER VFI 2000 ICT IOT PF1

Najważniejsze cechy

Najważniejsze cechy

  • Wysoki współczynnik mocy PF = 1.0
  • Wykonane w technologii ON-LINE
  • Wyposażone w złącze USB-HID (Human Interface Device)
  • Integracji z systemami IoT poprzez Chmurę Microsoft Azure oraz dedykowaną aplikację mobilną
  • Wyświetlacz LCD informujący o stanie UPS

Profesjonalne rozwiązanie dające pełną kontrolę

UPS umożliwia sprawowanie pełnej kontroli nad podłączonymi urządzeniami zarówno w domowych, jak i firmowych systemach zasilania awaryjnego. Wszystkie zebrane dane są wysyłane do chmury Microsoft Azure, do której dostęp ma każdy autoryzowany użytkownik, niezależnie od miejsca w którym się znajduje. Dodatkowo, narzędzia dostępne w aplikacji i na stronie internetowej pozwalają na całkowicie zdalny monitoring i podstawową konfigurację UPS.

Profesjonalne rozwiązanie dające pełną kontrolę
Wszelkie informacje o stanie UPS widoczne są na wbudowanym wyświetlaczu LCD

Wszelkie informacje o stanie UPS widoczne są na wbudowanym wyświetlaczu LCD

Samo przyciemniający się wyświetlacz LCD umożliwia intuicyjne monitorowanie pracy sprzętu, niezależnie od poziomu oświetlenia. Przejrzyste oznaczenia pozwolą na bezproblemowe odczytywanie informacji, takich jak: napięcie na wyjściu urządzenia, przeciążenie oraz aktualny tryb pracy. Możliwa jest także podstawowa konfiguracja sprzętu przy użyciu wbudowanych przycisków znajdujących się pod ekranem LCD.

Wydajność na najwyższym poziomie

Wysoki współczynnik mocy (Power Factor), utrzymujący się na poziomie 1.0, zapewni, że niemalże cała moc przekazana do urządzenia na wejściu, zostanie oddana w postaci mocy wyjściowej.

Zużycie energii elektrycznej na potrzeby własne urządzenia jest marginalne, co przekłada się na wysoką energooszczędność. W rezultacie, maksymalna moc podłączonych urządzeń wynosi 1000W przy mocy pozornej 1000VA.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Dzięki zastosowaniu topologii Online wspieranej układem AVR, VFI 1000 ICR IoT jest w stanie znacznie poprawić jakość napięcia wyjściowego i zapewnić podłączonym urządzeniom pracę pozbawioną zakłóceń. UPS natychmiastowo zmienia tryb pracy, co zapewnia, że nawet wrażliwe urządzenia nie odczują nagłego zaniku prądu. Ryzyko nieprawidłowego działania, wyłączenia urządzenia czy nawet jego trwałego uszkodzenia jest całkowicie zniwelowane.

Rozpoczęcie pracy z systemem IoT

Aby uzyskać dostęp to wszelkich możliwości zapewnianych przez aplikację IoT należy podłączyć urządzenie UPS do sieci z dostępem do Internetu. Może się to odbyć na jeden z 3 sposobów:

  • Bezpośrednie połączenie UPS poprzez złącze RJ-45 na tyle obudowy
  • Połączenie bezprzewodowe poprzez opcjonalny moduł WLAN
  • Połączenie za pomocą opcjonalnego modułu SNMP zamontowanego w inteligentnym slocie.

Monitorowanie UPS jest możliwe przy użyciu strony internetowej lub aplikacji WinPower View na telefonie. Do połączenia nie jest wymagane żadne dodatkowe urządzenie poza samym zasilaczem awaryjnym. Wszelkie potrzebne komponenty wraz z instrukcją połączenia znajdują się w zestawie z urządzeniem UPS.  

Rozpoczęcie pracy z systemem IoT
Rozbudowa

Rozbudowa

Seria VFI 1000 ICR IoT posiada specjalnie zaprojektowane moduły baterii (Battery Pack) z wbudowanym złączem RJ-45, służącym do komunikacji z urządzeniem UPS. Przy ich podłączaniu lub rozłączaniu nie jest wymagany restart zasilacza awaryjnego, a sam moduł baterii zostanie ujęty w aplikacji zaraz po połączeniu.

PEŁNA KONTROLA W TWOJEJ DŁONI

Każde urządzenie jakie zostanie podłączone do aplikacji może być na bieżąco monitorowane. Dodatkowo, w przypadku braku zasilania, aplikacja pozwala dokładnie stwierdzić, ile czasu pracy nam pozostało (przy aktualnym obciążeniu) zanim baterie UPS-a całkowicie się wyczerpią

Podsumowanie statusu każdego urządzenia podłączonego do konta można wyświetlić w postaci przejrzystej listy lub diagramu kołowego, co z dodatkowym podziałem na grupy ułatwia monitorowanie większej liczby zasilaczy UPS.

Dodatkową funkcjonalnością jest możliwość ustawienia harmonogramu testu akumulatorów dla każdego zasilacza awaryjnego. Opcja obejmuje ustawienie częstotliwości, czasu startu oraz typu testu, a następnie umożliwia wybranie urządzeń, dla których harmonogram ma być wykonywany automatycznie. Regularne testy pomagają przedłużyć żywotność baterii i zwiększyć jednocześnie ich czas podtrzymywania w sytuacji braku zasilania.

Do każdego urządzenia z serii VFI ICR IoT przypisany jest dziennik zdarzeń, przechowujący wszelkie informacje o zmianie stanu urządzenia. Powiązana z nim funkcja wysyłania powiadomień jest w stanie, w zależności od wybranego rodzaju ostrzeżeń, poinformować o zaistniałym problemie i wyświetlić stosowną informację na telefonie lub wysłać maila z ostrzeżeniem.

Istnieje możliwość dodania wielu użytkowników do jednego systemu nadzorowania urządzeń podłączonych do danego UPS-a. Mogą być to zarówno użytkownicy standardowi (administratorzy) zdolni do monitorowania i zarządzania całym systemem, jak i użytkownicy mogący jedynie sprawdzać stan urządzeń (obserwatorzy).

PEŁNA KONTROLA W TWOJEJ DŁONI

Bezpieczeństwo i ochrona danych są zapewniane przez Microsoft Azure Cloud. Szyfrowanie transmisji sygnałów między aplikacją lub stroną, a UPS, zgodne z RODO, zostało certyfikowane przez TUV Rheinland.

Certyfikat cyberbezpieczeństwa IT dla przemysłu zgodny z IEC 62443.

Specyfikacja techniczna

Technologia wykonania VFI
Moc 2000 W
Moc pozorna 2000 VA
PowerFactor 1
Sprawność urządzenia 0.97%
Typ obudowy Tower
Liczba gniazd 8
Typ gniazda IEC C13
Liczba baterii 6
Gniazdo rozszerzeń Tak
Złącza C20 HDMI RJ-45 RS-232 USB 2.0 Typ-B
Złącze modułu bateryjnego Tak
Pojemność baterii 7 Ah
Czas ładowania baterii 3 h
Zakres napięcia wejściowego 110 - 300 V
Zakres częstotliwości wejściowej 40 - 70 Hz
Regulacja częstotliwości wejściowej +/- 0,2 Hz
Zakres napięcia wyjściowego 200 - 240 V
Częstotliwość wyjściowa 50 Hz
Napięcie baterii 12V
Regulacja napięcia wyjściowego +/- 5 %
Postać fali (podczas pracy na baterii) Sinusoida
Maksymalny czas przełączania 0 ms
Czas transferu 0 - 0 ms
Sygnalizacja pracy LCD
Zabezpieczenia Przeciwprzepięciowe
Kolor Czarny
Oprogramowanie WinPower
Obsługiwane systemy operacyjne Windows 10 Windows 7 Windows 8
Zalecana temperatura otoczenia 0 - 45 °C
Zalecana wilgotność otoczenia 0 - 95 %
Długość 428 mm
Szerokość 192 mm
Wysokość 318 mm
Waga 26 kg
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie