• UPS ZASILACZ AWARYJNY PowerWalker VFI 10000 ICT IOT PF1

Brak towaru
10063.83
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 2-4 dni roboczych
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost - Darmowa 0
Kurier InPost - Darmowa 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier InPost 17
Kurier InPost (Pobranie) 22
Dostępność Brak towaru
Waga 70 kg
Zostaw telefon

UPS ZASILACZ AWARYJNY POWER WALKER VFI 10000 ICT IOT PF1

UPS ZASILACZ AWARYJNY POWER WALKER VFI 10000 ICT IOT PF1
NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

 • Wysoki współczynnik mocy PF = 1.0
 • UPS pracujący w trybie On-Line
 • Moc pozorna 10000VA
 • Moc czynna 10000W
 • Bateria 20x 9Ah/12V
 • Terminal IN/OUT
 • Wyposażone w złącze USB-HID (Human Interface Device)
 • Integracji z systemami IoT poprzez Chmurę Microsoft Azure oraz dedykowaną aplikację mobilną
 • Wyświetlacz LCD informujący o stanie UPS

PROFESJONALNE ROZWIĄZANIE DAJĄCE PEŁNĄ KONTROLĘ

UPS umożliwia sprawowanie pełnej kontroli nad podłączonymi urządzeniami zarówno w domowych, jak i firmowych systemach zasilania awaryjnego.

Wszystkie zebrane dane są wysyłane do chmury Microsoft Azure, do której dostęp ma każdy autoryzowany użytkownik, niezależnie od miejsca w którym się znajduje. Dodatkowo, narzędzia dostępne w aplikacji i na stronie internetowej pozwalają na całkowicie zdalny monitoring i podstawową konfigurację UPS.

PROFESJONALNE ROZWIĄZANIE DAJĄCE PEŁNĄ KONTROLĘ
WSZELKIE INFORMACJE O STANIE UPS WIDOCZNE SĄ NA WBUDOWANYM WYŚWIETLACZU LCD

WSZELKIE INFORMACJE O STANIE UPS WIDOCZNE SĄ NA WBUDOWANYM WYŚWIETLACZU LCD

Samo przyciemniający się wyświetlacz LCD umożliwia intuicyjne monitorowanie pracy sprzętu, niezależnie od poziomu oświetlenia.

Przejrzyste oznaczenia pozwolą na bezproblemowe odczytywanie informacji, takich jak: napięcie na wyjściu urządzenia, przeciążenie oraz aktualny tryb pracy. Możliwa jest także podstawowa konfiguracja sprzętu przy użyciu wbudowanych przycisków znajdujących się pod ekranem LCD.

WYDAJNOŚĆ NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Wysoki współczynnik mocy (Power Factor), utrzymujący się na poziomie 1.0, zapewni, że niemalże cała moc przekazana do urządzenia na wejściu, zostanie oddana w postaci mocy wyjściowej. Zużycie energii elektrycznej na potrzeby własne urządzenia jest marginalne, co przekłada się na wysoką energooszczędność. W rezultacie, maksymalna moc podłączonych urządzeń może wynosić 10000W przy mocy pozornej 10000VA.

PEŁNA INTEGRACJA Z SYSTEMAMI SERWEROWYMI

Jednostka UPS zostatała wyposażona w styki bezpotecjałowe służące do łatwej komunikacji z urządzeniami zewnętrznymi za pomocą sygnałów elektrycznych. Mogą one posłużyć zarówno do odbierania informacji z UPS, jak i przekazywania sygnałów do zasilacza awaryjnego, wymuszając jego działanie jak np. przejście w tryb bypass.

Styki beznapięciowe w UPS umożliwiają transmisję pojedynczego sygnału, co można rozszerzyć przez zakup dodatkowej karty AS400.

Ponieważ zapewnienie ciągłego dopływu zasilania jest kluczowe dla naszych urządzeń, można stworzyć redundantny system zasilania awaryjnego, zapewniający że nawet jeżeli jeden z zasilaczy UPS zawiedzie, to drugi będzie gotów przejąć całe obciążenie.

Odpowiednim rozwiązaniem jest stworzenie systemu równoległego, składającego się z paru urządzeń UPS komunikujących się między sobą, gotowych na przejęcie całego obciążenia.

Dodatkową zaletą połączenia równoległego jest zwiększony czas podtrzymania uzyskany przez wykorzystanie baterii z dodatkowych sprzętów. Każda jednostka kiedy tylko jest na wyczerpaniu komunikuje się z następną, przekazując kontrolę nad całym systemem. Możliwe jest stworzenie systemu składającego się z maksymalnie 3 jednostek UPS dostarczających zasilanie przez wyjście typu terminal block.

Zaawansowana technologia OBM stosując odpowiedni cykl pracy baterii, jest w stanie znacznie wydłużyć jej żywotność. Za każdym razem kiedy upłynie określony czas od całkowitego naładowania baterii, ładowarka zaprzestanie pracy ,aby nie dostarczać ciągłego napięcia do systemu, tym samym zmniejszając zużycie baterii. Po pewnym czasie zasilanie jest znów przywracane aby wyrównać ew. straty powstałe podczas „odpoczynku". Możemy w ten sposób przedłużyć żywotność baterii aż o 50%, oszczędzając w rezultacie zarówno zasoby potrzebne na wymianę całego szeregu akumulatorów, jak i środowisko.

BEZPIECZEŃSTWO NA PIERWSZYM MIEJSCU

Dzięki zastosowaniu topologii Online wspieranej układem AVR, UPS serii VFI serii ICR/ICT IoT jest w stanie znacznie poprawić jakość napięcia wyjściowego i zapewnić podłączonym urządzeniom pracę pozbawioną zakłóceń. UPS natychmiastowo zmienia tryb pracy, co zapewnia, że nawet wrażliwe urządzenia nie odczują nagłego zaniku prądu. Ryzyko nieprawidłowego działania, wyłączenia urządzenia czy nawet jego trwałego uszkodzenia jest całkowicie zniwelowane.

ROZPOCZĘCIE PRACY Z SYSTEMEM IoT

Aby uzyskać dostęp to wszelkich możliwości zapewnianych przez aplikację IoT należy podłączyć urządzenie UPS do sieci z dostępem do Internetu. Może się to odbyć na jeden z 3 sposobów:

 • Bezpośrednie połączenie UPS poprzez złącze RJ-45 na tyle obudowy
 • Połączenie bezprzewodowe poprzez opcjonalny moduł WLAN
 • Połączenie za pomocą opcjonalnego modułu SNMP zamontowanego w inteligentnym slocie.

Monitorowanie UPS jest możliwe przy użyciu strony internetowej lub aplikacji WinPower View na telefonie. Do połączenia nie jest wymagane żadne dodatkowe urządzenie poza samym zasilaczem awaryjnym. Wszelkie potrzebne komponenty wraz z instrukcją połączenia znajdują się w zestawie z urządzeniem UPS.  

Zasilacz awaryjny serii VFI serii ICR/ICT IoT posiada specjalnie zaprojektowane moduły baterii (Battery Pack) z wbudowanym złączem RJ-45, służącym do komunikacji z urządzeniem UPS. Przy ich podłączaniu lub rozłączaniu nie jest wymagany restart zasilacza awaryjnego, a sam moduł baterii zostanie ujęty w aplikacji zaraz po połączeniu.

ROZPOCZĘCIE PRACY Z SYSTEMEM IoT
PEŁNA KONTROLA W TWOJEJ DŁONI

PEŁNA KONTROLA W TWOJEJ DŁONI

Każde urządzenie jakie zostanie podłączone do aplikacji może być na bieżąco monitorowane. Dodatkowo, w przypadku braku zasilania, aplikacja pozwala dokładnie stwierdzić, ile czasu pracy nam pozostało (przy aktualnym obciążeniu) zanim baterie UPS-a całkowicie się wyczerpią

Podsumowanie statusu każdego urządzenia podłączonego do konta można wyświetlić w postaci przejrzystej listy lub diagramu kołowego, co z dodatkowym podziałem na grupy ułatwia monitorowanie większej liczby zasilaczy UPS.

Dodatkową funkcjonalnością jest możliwość ustawienia harmonogramu testu akumulatorów dla każdego zasilacza awaryjnego. Opcja obejmuje ustawienie częstotliwości, czasu startu oraz typu testu, a następnie umożliwia wybranie urządzeń, dla których harmonogram ma być wykonywany automatycznie. Regularne testy pomagają przedłużyć żywotność baterii i zwiększyć jednocześnie ich czas podtrzymywania w sytuacji braku zasilania.

Do każdego urządzenia z serii VFI ICR/ICT IoT przypisany jest dziennik zdarzeń, przechowujący wszelkie informacje o zmianie stanu urządzenia. Powiązana z nim funkcja wysyłania powiadomień jest w stanie, w zależności od wybranego rodzaju ostrzeżeń, poinformować o zaistniałym problemie i wyświetlić stosowną informację na telefonie lub wysłać maila z ostrzeżeniem.

Istnieje możliwość dodania wielu użytkowników do jednego systemu nadzorowania urządzeń podłączonych do danego UPS-a. Mogą być to zarówno użytkownicy standardowi (administratorzy) zdolni do monitorowania i zarządzania całym systemem, jak i użytkownicy mogący jedynie sprawdzać stan urządzeń (obserwatorzy).

Bezpieczeństwo i ochrona danych są zapewniane przez Microsoft Azure Cloud. Szyfrowanie transmisji sygnałów między aplikacją lub stroną, a UPS, zgodne z RODO, zostało certyfikowane przez TUV Rheinland.

Certyfikat cyberbezpieczeństwa IT dla przemysłu zgodny z IEC 62443.

Specyfikacja techniczna

Technologia wykonania VFI
Moc 10000W
Moc pozorna 10000VA
PowerFactor 1
Sprawność urządzenia 95%
Typ obudowy Tower
Liczba gniazd 1
Typ gniazda Terminal IN/OUT
Liczba baterii 20
Gniazdo rozszerzeń Tak
Liczba gniazd rozszerzeń 1
Złącza RJ-45
RS-232
USB Typ-B
Złącze modułu bateryjnego Tak
Pojemność baterii 9Ah
Czas ładowania baterii 3h
Zakres napięcia wejściowego 160 - 276V
Zakres częstotliwości wejściowej 40 - 70Hz
Regulacja częstotliwości wejściowej +/- 0,1Hz
Zakres napięcia wyjściowego 220 - 240V
Napięcie baterii 12V
Regulacja napięcia wyjściowego +/- 1%
Postać fali (podczas pracy na baterii) Sinusoida
Maksymalny czas przełączania 0ms
Czas transferu 0 - 0ms
Sygnalizacja pracy LCD
Zabezpieczenia Przeciwprzepięciowe
Kolor Czarny
Oprogramowanie WinPower
Obsługiwane systemy operacyjne Windows 10
Windows 7
Windows 8
Zalecana temperatura otoczenia 0 - 40°C
Zalecana wilgotność otoczenia 0 - 95%
Długość 416mm
Szerokość 225mm
Wysokość 589mm
Waga 68.2kg
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
 • Producenci