• SWITCH DAHUA QSFP-40G-CSR4-MM850

Brak towaru
23072.30
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 2-4 dni roboczych
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost - Darmowa 0
Kurier InPost - Darmowa 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier InPost 17
Kurier InPost (Pobranie) 22
Dostępność Brak towaru
Waga 1 kg
Zostaw telefon

SWITCH DAHUA QSFP-40G-CSR4-MM850

Wkładka 40G QSFP. Włókno wielomodowe 850 nm.

Wkładka 40G QSFP. Włókno wielomodowe 850 nm.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci