• SIECIOWY SERWER PLIKÓW NAS QNAP TS-832X-8G

Brak towaru
5084.24
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 17
Kurier (Pobranie) 22
Dostępność Brak towaru
Waga 5 kg
Zostaw telefon

SIECIOWY SERWER PLIKÓW NAS QNAP TS-832X-8G

Najważniejsze cechy

Najważniejsze cechy

  • Czterordzeniowy procesor i dwa porty 10GbE SFP+
  • Dwa gniazda PCIe do rozszerzania możliwości
  • Technologia Qtier™ i buforowanie SSD zapewniają wydajność pamięci masowej zoptymalizowaną pod kątem nieprzerwanego działania
  • Wykorzystano mechanizm migawek. Migawki zapisują pełny stan systemu oraz danych, umożliwiając ochronę plików i danych przed przypadkowym usunięciem i atakami złośliwego oprogramowania
  • Obsługa kontenerów LXC i Docker® w celu szybkiego wdrażania usług aplikacji na różnych platformach, w tym w chmurze, na serwerach i komputerach
  • Obsługa ośmiu dysków i trybu RAID Single Disk, JBOD, RAID 0, 1, 5, 6, 10, 5 + hot spare, zabezpieczającą przed utratą danych
  • Serwer multimedialny zgodny z standardem DLNA
  • Możliwość zbudowania systemu monitoringu z kamerami IP

O QNAP

QNAP Systems, Inc., z siedzibą w Tajpej na Tajwanie, dostarcza kompletny zestaw najnowocześniejszych urządzeń Network Attached Storage (NAS) oraz rozwiązań do monitoringu wideo, zbudowanych z myślą o zapewnieniu najwyższej użyteczności, bezpieczeństwa oraz elastycznej skalowalności. Firma oferuje najwyższej jakości produkty NAS dla użytkowników domowych oraz biznesowych, zapewniając im rozwiązania do przechowywania danych, backupu, migawek, wirtualizacji, pracy grupowej, multimediów oraz innych zastosowań. W wizji firmy QNAP serwer NAS jest czymś więcej niż "rozwiązaniem do przechowywania danych" - dlatego stworzyła ona wiele innowacyjnych narzędzi dla urządzeń NAS, pozwalających użytkownikom np. tworzyć i hostować aplikacje Internetu Rzeczy, rozwiązania z dziedziny sztucznej inteligencji czy uczenia maszynowego.

O QNAP

Przeznaczenie

Wydajny serwer z 4-rdzeniowym procesorem TS-832X z ośmioma wnękami na dyski, wyposażony w dwa porty 10GbE SFP+, aby zapewnić pełną obsługę szybkich sieci 10GbE w przystępnej cenie. Serwer NAS z procesorem ARM obsługuje również technologię Qtier™, która zwiększa wydajność pamięci masowej. Gniazda PCIe dają ogromny potencjał rozbudowy — na przykład wystarczy zainstalować bezprzewodową kartę sieciową PCIe QNAP QWA-AC2600, by przemienić serwer TS-832X w wygodną stację łączności bezprzewodowej i udostępniać łączącym się urządzeniom nie tylko usługi serwera NAS, ale też jego połączenie internetowe.

Dwa porty 10GbE SFP+ pozwalają uzyskać większą wydajność wirtualizacji i udostępniania bardzo dużych plików.

W gniazdach rozszerzeń PCIe można instalować karty sieciowe 10GbE, karty QM2, karty USB 3.1 10 Gb/s i karty sieci bezprzewodowej.

Technologia Qtier™ i pamięć podręczna SSD zapewniają optymalną wydajność pamięci masowej przy nieprzerwanej pracy.

Migawki zawierają kompletny obraz stanu systemu i danych, co pozwala chronić pliki i dane przed przypadkowym usunięciem i atakami szkodliwego oprogramowania.

Obsługa kontenerów LXC i Docker® pozwala szybko wdrażać usługi aplikacji na wielu różnych platformach, w tym w chmurze oraz na serwerach i stacjach roboczych.

Bezpieczne środowisko chmury prywatnej z centralizacją pamięci masowej oraz obsługą kopii zapasowych, udostępniania danych, odtwarzania po awarii i rozbudowy pamięci masowej.

Czterordzeniowy procesor i dwa porty 10GbE SFP+

Model TS-832X wyposażono w czterordzeniowy procesor AnnapurnaLabs Alpine AL-324 1,7 GHz Cortex-A57 z 2 GB/8 GB pamięci RAM DDR4 (z możliwością rozbudowy do 16 GB) i interfejsem SATA 6 Gb/s. Dodatkową zaletą modelu TS-832X jest wyjątkowo wydajna obsługa szyfrowania pełnych woluminów 256-bitowym algorytmem AES, co pozwala zapewnić bezpieczeństwo poufnych danych biznesowych przechowywanych na serwerze NAS. Serwer TS-832X ma dwa porty 10GbE SFP+ z pełną obsługą szybkich sieci 10GbE, co przekłada się na znacznie szybszą transmisję danych dla potrzeb wirtualizacji, tworzenia i odtwarzania kopii zapasowych oraz przetwarzania dużych zbiorów danych.

Czterordzeniowy procesor i dwa porty 10GbE SFP+

Dwa gniazda PCIe do rozszerzania możliwości serwera NAS

Model TS-832X wyposażono w dwa gniazda PCIe (jedno PCIe Gen2 x1 i jedno PCIe Gen2 x2) umożliwiające instalowanie różnego rodzaju kart rozszerzeń znacznie zwiększających zakres zastosowań serwera.

Karty sieciowe 10GbE

Obsługa szybkiej sieci 10GbE pozwala sprawnie wykonywać zadania wymagające dużej przepustowości, takie jak tworzenie i odtwarzanie kopii zapasowych coraz większych ilości danych oraz obsługa środowisk zwirtualizowanych.

Karty sieciowe 10GbE
Karty PCIe SSD QM2 M.2/10GbE

Karty PCIe SSD QM2 M.2/10GbE

Uzyskaj optymalną wydajność, rozbudowując serwer NAS o pamięć podręczną SSD M.2 lub obsługę sieci 10GbE (10GBASE-T).

Karty USB 3.1 Gen 2 (10 Gb/s)

Port USB 3.1 zapewnia szybkość transferu sięgającą 10 Gb/s, czyli dwa razy większą niż USB 3.0, co pozwala znacznie przyspieszyć przesyłanie danych i używać nowych, szybszych urządzeń pamięci masowej USB do przenoszenia dużych plików multimedialnych.

Karty USB 3.1 Gen 2 (10 Gb/s)
Karty sieci bezprzewodowej

Karty sieci bezprzewodowej

Aplikacja WirelessAP Station w połączeniu z kartą PCIe do obsługi sieci bezprzewodowej (na przykład QNAP QWA-AC2600) pozwala zamienić serwer NAS w wygodną stację bazową łączności bezprzewodowej i udostępniać zasoby sieciowe serwera NAS wielu urządzeniom.

Optymalna wydajność pamięci masowej dzięki buforowaniu SSD i QTier

Optymalna wydajność pamięci masowej dzięki buforowaniu SSD i QTier

Model TS-832X obsługuje buforowanie przy użyciu dysków SSD, co pozwala zwiększyć wydajność aplikacji intensywnie korzystających z operacji wyjścia/wyjścia z dostępem swobodnym. Zastosowana w serwerze TS-832X technologia Qtier™ przez cały czas optymalnie rozdziela dane między szybkie dyski SSD i pojemne dyski SATA. W nowej wersji Qtier™ 2.0 wprowadzono inteligentne wykrywanie operacji we/wy przy użyciu przestrzeni rezerwowanej w warstwie pamięci masowej SSD, pełniącej funkcję dodatkowego bufora. Umożliwia to sprawne obsługiwanie nagłych skoków operacji we/wy, a tym samym maksymalne wykorzystanie zalet dysków SSD.

Migawki: nowoczesny sposób na ochronę danych

Mechanizm migawek ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa danych na serwerze NAS, ponieważ umożliwia zapisywanie kompletnego stanu systemu NAS wraz z metadanymi. Migawkami można wygodnie zarządzać w Menedżerze pamięci masowej i migawek lub aplikacji File Station, a w razie awarii wykorzystać je do szybkiego przywrócenia sprawności systemu. W systemach QNAP stosowane są migawki blokowe, w których zapisywane są tylko te dane, które uległy zmianie od poprzedniej migawki. Pozwala to oszczędzać miejsce na dysku, a dodatkowo bardzo przyspiesza tworzenie i odtwarzanie kopii zapasowych.

Migawki: nowoczesny sposób na ochronę danych

Aktualizuj swoje środowisko IT o szybki i ekonomiczny przełącznik 10GbE firmy QNAP!

Niezarządzalne przełączniki QNAP 10GbE/NBASE-T™ umożliwiają błyskawiczną aktualizację środowiska sieciowego w korzystnej cenie. Dzięki sieci 10GbE możesz korzystać z niezwykle wysokich prędkości przesyłu, usprawniając zadania wymagające dużych przepustowości, np. wirtualizacje, oraz umożliwić jednoczesny dostęp w czasie rzeczywistym do dużych plików na serwerze NAS przy użyciu wielu stacji roboczych (idealne do edycji wideo i multimediów). QNAP zapewnia także kartę rozszerzeń sieci 10GbE PCIe dla komputerów z systemem Windows®/Linux®, zapewniając korzyści środowisk LAN o wysokich prędkościach.

Aktualizuj swoje środowisko IT o szybki i ekonomiczny przełącznik 10GbE firmy QNAP!

Hostowanie aplikacji kontenerowych

Aplikacja Container Station integruje lekkie technologie wirtualizacji LXC i Docker®. Wbudowana usługa pobierania aplikacji Docker Hub® pozwala w prosty sposób importować i eksportować aplikacje kontenerowe i zarządzać prawami dostępu. Dzięki temu można czerpać pełne korzyści z łatwego instalowania, wygodnego przenoszenia i dużej wydajności oraz szybko wdrażać usługi aplikacji na różnych platformach, w tym w chmurze oraz na serwerach i stacjach roboczych.

Hostowanie aplikacji kontenerowych

QTS: inteligentny, intuicyjny i kreatywny system operacyjny serwerów NAS

Dzięki licznym modułowym aplikacjom i funkcjom system QTS zwiększa efektywność administrowania, podnosi wydajność pracy, ułatwia korzystanie z zasobów multimedialnych i znacznie więcej — teraz serwer NAS jest łatwiejszy w obsłudze, wydajniejszy i znacznie bardziej wszechstronny! Wbudowany sklep App Center z setkami aplikacji instalowanych na żądanie otwiera też ogromne możliwości rozszerzania możliwości serwera NAS. Nowa aplikacja Qboost to narzędzie do optymalizacji serwera NAS, które pozwala przyspieszać działanie aplikacji, zwalniać zasoby systemu i planować uruchamianie aplikacji. System QTS oferuje zaawansowane funkcje i zapewnia zoptymalizowaną obsługę usług chmurowych niezależnie od urządzenia, platformy i lokalizacji.

Zoptymalizowana współpraca dzięki płynnemu udostępnianiu i synchronizowaniu plików

Serwer TS-832X umożliwia centralne przechowywanie danych i plików, a obsługa protokołów SMB/CIFS, AFP i NFS pozwala udostępniać pliki w sieciach komputerów z systemami Windows®, Mac® i Linux®/UNIX®. Z dodatkowym narzędziem Qsync można wykorzystywać serwer QNAP NAS jako bezpieczne centrum danych o dużej pojemności do synchronizowania plików — każdy plik przesłany na serwer TS-832X będzie udostępniany wszystkim powiązanym urządzeniom, w tym komputerom stacjonarnym, laptopom i urządzeniom mobilnym. Pliki można też udostępniać grupowo poprzez synchronizację folderów udostępnionych i folderów grupowych, co znacznie poszerza możliwości współpracy i prowadzenia projektów zespołowych. Aplikacja File Station umożliwia centralne zarządzanie plikami, w tym plikami z urządzeń mobilnych i napędów optycznych. Dla wygody obsługi aplikacja File Station pozwala też podłączać dyski zdalnego serwera NAS oraz przesyłać pliki między serwerem NAS a usługami w chmurze publicznej.

Kompletna obsługa kopii zapasowych

Serwer TS-832X może funkcjonować jako niezawodne i elastyczne rozwiązanie do tworzenia i odtwarzania kopii zapasowych, pozwalające ograniczać koszty i zwiększać wydajność rutynowych zadań obsługi kopii zapasowych w organizacjach.

Migawki woluminów i jednostek LUN

Migawki woluminów i jednostek LUN

Migawki blokowe to sprawdzony sposób na zapewnienie ochrony danych przed coraz poważniejszym zagrożeniem ze strony oprogramowania typu ransomware. Migawki mogą być wykonywane automatycznie według harmonogramu lub ręcznie, a następnie kopiowane na inne systemy NAS lub serwery plików w ramach całościowego rozwiązania kopii zapasowych.

Kopie zapasowe w systemach Windows i Mac

Kopie zapasowe w systemach Windows i Mac

Do tworzenia i odtwarzania kopii zapasowych plików na komputerach z systemem Windows® można używać darmowego narzędzia QNAP NetBak Replicator. Na komputerach Mac® obsługiwany jest program Time Machine®. Łatwo, szybko i wygodnie.

Hybrid Backup Sync

Hybrid Backup Sync

Aplikacja łączy funkcje tworzenia kopii zapasowych, przywracania i synchronizacji (przy użyciu protokołów RTRR, rsync, FTP, CIFS/SMB), umożliwiając łatwe przesyłanie danych do systemów lokalnych, zdalnych i chmurowych w ramach kompleksowego planu przechowywania danych i odzyskiwania po awarii.

QVR Pro: zupełnie nowe rozwiązanie do monitoringu

Nowe rozwiązanie monitoringu QNAP QVR Pro umożliwia wydzielenie na serwerze TS-832X dedykowanego, niezależnego miejsca do magazynowania danych monitoringu oraz maksymalne wykorzystanie skalowalności i łatwości zarządzania z poziomu systemu QTS. Aplikacja QVR Pro upraszcza zarządzanie kamerami, przydzielanie przestrzeni dyskowej, wyświetlanie obrazu na żywo z kamer i odtwarzanie nagrań. Dostępna jest też aplikacja mobilna QVR Pro Client dająca dostęp do danych monitoringu z dowolnego miejsca, a z aplikacją QUSBCam2 możliwe jest używanie kamer internetowych USB jako kamer sieciowych ONVIF.

*Maksymalna liczba obsługiwanych kanałów różni się w zależności od wybranego modelu NAS, konfiguracji sieci oraz ustawień kamery. Aby uzyskać szczegółowe informacje, odwiedź stronę https://www.qnap.com/go/qvr-nas-selector.

QVR Pro: zupełnie nowe rozwiązanie do monitoringu

Elastyczna i ekonomiczna rozbudowa pamięci masowej

Gdy zaczyna się kończyć miejsce, potrzeby jest łatwy sposób na zwiększenie pojemności pamięci masowej. Z rozwiązaniami QNAP jest kilka sposobów na rozbudowę przestrzeni dyskowej serwera NAS w miarę rozwoju firmy i wzrostu ilości danych.

Zwiększanie pojemności macierzy RAID

Poszczególne dyski macierzy RAID można wymieniać podczas pracy na dyski o większej pojemności, aby możliwości serwera NAS dotrzymywały kroku potrzebom biznesowym.

Zwiększanie pojemności macierzy RAID

Migracja na nowy serwer NAS

Przenieś dyski ze starego serwera QNAP NAS do nowego modelu o większej pojemności, zachowując wszystkie dane i ustawienia konfiguracyjne.

Migracja na nowy serwer NAS

Dołączanie modułów rozszerzających

Podłącz dwa moduły rozszerzające UX-800P lub UX-500P i w prosty sposób zarządzaj rozbudową pojemności serwera NAS w Menedżerze pamięci masowej i migawek.

Dołączanie modułów rozszerzających
Rozszerzenie pojemności poprzez dołączenie innego serwera QNAP NAS w wirtualnej grupie JBOD

Rozszerzenie pojemności poprzez dołączenie innego serwera QNAP NAS w wirtualnej grupie JBOD

QNAP VJBOD, czyli wirtualna grupa JBOD, to sieciowa wersja konfiguracji JBOD, która umożliwia zwiększanie pojemności serwera QNAP NAS przy użyciu niewykorzystanego miejsca z innego serwera QNAP NAS. Niewykorzystaną przestrzeń na serwerze TS-832X można podłączyć na innym serwerze NAS jako dyski lokalne, a dla maksymalnie efektywnego wykorzystania przestrzeni można tworzyć wirtualne pule magazynu i woluminy do obsługi usług NAS.

Więcej aplikacji użytkowych

Qfiling

Qfiling

Aplikacja do automatyzacji organizowania plików. Pliki są precyzyjnie organizowane i archiwizowane na podstawie ustawień określonych przez użytkownika.

Qsirch

Qsirch

Zaawansowana wyszukiwarka pełnotekstowa umożliwiająca szybkie i dokładne lokalizowanie plików multimedialnych, dokumentów i wiadomości e-mail.

QmailAgent

QmailAgent

Aplikacja pocztowa do centralnego zarządzania wieloma kontami e-mail, przełączania się między kontami, tworzenia kopii zapasowych wiadomości na serwerze NAS oraz utrzymywania bezpieczeństwa i poufności korespondencji i danych osobowych.

IFTTT Agent

IFTTT Agent

Aplikacja umożliwiająca używanie popularnej usługi internetowej automatyzacji do łączenia serwera NAS z urządzeniami mobilnymi i aplikacjami poprzez niestandardowe aplety serwera NAS.

Browser Station

Browser Station

Rozwiązanie umożliwiające zdalny dostęp do lokalnych zasobów sieci LAN poprzez przeglądarki internetowe hostowane na serwerze NAS, które pozwala zrezygnować ze skomplikowanego konfigurowania dostępu VPN.

QIoT Suite Lite

QIoT Suite Lite

Aplikacja wykorzystująca bezpieczeństwo i dużą pojemność serwera QNAP NAS w ramach rozwiązania IoT w chmurze prywatnej. Wystarczą trzy kroki, aby szybko wdrożyć własną aplikację IoT.

Procesor Czterordzeniowy procesor AnnapurnaLabs Alpine AL-324 ARM® Cortex-A57 1,7 GHz
Architektura procesora 64-bitowy ARM
Koprocesor arytmetyczny FPU TAK
Mechanizm szyfrowania TAK
Pamięć systemowa 8 GB SODIMM DDR4(1 x 8 GB)
Maksymalna pojemność pamięci 16 GB (1 x 16 GB)
Gniazdo pamięci 1 x SO-DIMM DDR4
Pamięć flash 512 MB (ochrona systemu operacyjnego przed podwójnych rozruchem)
Wnęka dysków 8 dysków 3,5-calowych
Kompatybilność dysków 3,5-calowe wnęki:
3,5-calowe dyski twarde SATA
2,5-calowe dyski twarde SATA
2,5-calowe dyski SSD SATA
Wymieniany podczas pracy TAK
Gniazdo dysku M.2 SSD Opcjonalne poprzez kartę PCIe
Obsługa przyspieszenia pamięci podręcznej SSD TAK
Port Gigabit sieci Ethernet (RJ45) 2
Port 10 Gigabit sieci Ethernet 2 x 10G SFP+
Ramka Jumbo TAK
Gniazdo PCIe Gniazdo1:PCIe Gen 2 (x1),
Gniazdo2:PCIe Gen.2 x (2)
Port USB 3.0 3
Wyjście audio 1 wbudowany głośnik, 1 wyjście liniowe 3,5 mm
Głośników i wyjść liniowych nie można używać jednocześnie.
Kształt Tower
Wskaźniki LED Stan systemu, LAN, USB, HDD1-8
Przyciski Zasilanie, Reset, Kopiowanie USB
Wymiary (wys. x szer. x gł.) 188,2 × 329,3 × 279,6 mm
Waga (netto) 3,53 kg
Waga (brutto) 5,06 kg
Temperatura robocza 0-40 °C
Wilgotność względna 5-95% bez kondensacji, temperatura mokrego termometru: 27 ˚C
Zasilacz 250 W, 100-240 V prądu przemiennego, 50/60 Hz, 3,5 A
Pobór mocy: Tryb uśpienia HDD 24,53 W
Pobór mocy: Tryb pracy, typowy 49,43 W
z całkowicie zapełnionymi dyskami
Wentylator 2 x 120 mm inteligentny wentylator (12 V DC)
Procesor: 1 x 60 mm
Poziom dźwięku 20,7 db(A)
Ostrzeżenie systemowe Polecenia głosowe lub brzęczyk
Złącze bezpieczeństwa Kensington TAK
Operating System QTS 4.3.4 (embedded Linux)
Supported Client Operating Systems Apple Mac OS 10.7 or later
Linux and UNIX
Microsoft Windows 7, 8, and 10
Microsoft Windows Server 2003, 2008 R2, 2012, 2012 R2 and 2016
Supported Browsers Apple Safari 7 or later
Google Chrome
Microsoft Internet Explorer 10 or later
Mozilla Firefox
Multilingual Support Chinese (Traditional & Simplified), Czech, Danish, Dutch, English, Finnish, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Norwegian, Polish, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Spanish, Swedish, Thai, Turkish
File System Internal Hard Drive: EXT4
External Hard Drive: EXT3, EXT4, NTFS, FAT32, HFS+
Networking TCP/IP (IPv4 & IPv6: Dual Stack)*
Service binding based on network interfaces
Squid Proxy server
DHCP client, DHCP server
Proxy client
Protocols: CIFS/SMB, AFP (v3.3), NFS(v3), FTP, FTPS, SFTP, TFTP, HTTP(S), Telnet, SSH, iSCSI, SNMP, SMTP, and SMSC
UPnP & Bonjour Discovery
USB Wi-Fi Adapter Support
Storage Management Storage space utilization monitoring
Flexible volumes and LUNs with thin provisioning and space reclaiming
Disk volume types
RAID 0/1/5/6/10/50/60, + hot spare, single, JBOD
RAID hot spare and global hot spare
RAID rebuild speed customization
Advanced secure data erase
Storage pools
Qtier™ Technology (automated storage tiering)
Snapshots
Snapshot Replica
Volume and LUN snapshots
Snapshot Manager
Unify Snapshot Directory
Snapshot Dashboard
Snapshot Vault
Snapshot Cloning
Support for Windows previous versions (CIFS/SMB)
Snapshot Agent for Microsoft Windows and VMware vSphere
2GB SKU : Max. 32 snapshots per volume/block-based LUN; max. 64 per NAS
8GB SKU : Max. 64 snapshots per volume/block-based LUN; max. 256 per NAS
Online volume expansion
Online storage pool expansion
Online RAID capacity expansion and online RAID level migration
SMART data migration
Bad block scan and hard drive S.M.A.R.T.
Bad block recovery and RAID recovery
Bitmap Support
Power Management Wake on LAN
Internal hard drive standby mode
Scheduled power on/off
USB and network UPS support with SNMP Management
Qsync File syncing across multiple devices with SSL secure connection
Selective synchronization for specific folders or subfolders
Team folders as file center for better collaboration
Note: The maximum number of sync tasks is 32 for x86 devices and 5 for ARM devices.
File sharing through email links
Policy settings for conflicting files and file type filter
Version control for a maximum of 64 versions
Unified privilege and configuration management
Central configuration mode
Remote erase and restore
Windows and Mac OS support
Access Right Management Batch users creation
Import/Export users
User quota management
Local user access control for CIFS, AFP, FTP, and WebDAV
Application access control for Photo Station, Music Station, Video Station, and File Station
Subfolder permissions support for CIFS/SMB, AFP, FTP, and File Station
Web Administration Multi-window, multi-tasking system management
Smart toolbar and dashboard for system status display
Dynamic DNS (DDNS)
SNMP versions 2 and 3
Resource monitor
Network recycle bin for file deletion (AFP, CIFS/SMB, and File Station)
Automatic cleanup
File type filter :
Comprehensive logs (events & connection)
Syslog server and client
Backup and restoration of system settings
Qmanager: Mobile application for remote system monitoring and management
Qboost
Security Network access protection with auto-blocking: SSH, Telnet, HTTP(S), FTP, CIFS/SMB, AFP
CIFS host access control for shared folders
140-2 validated AES 256-bit volume-based data encryption (FIPS)
AES 256-bit external drive encryption
Importable SSL certificates
Instant alert via E-mail, SMS, beep, and push service
2-step verification
Domain Authentication Integration Microsoft Active Directory (AD) & Domain Controller support
LDAP server, LDAP client
Domain users login via CIFS/SMB, AFP, FTP, and File Station
Resource Monitor Monitor NAS system resources including CPU, memory and network.
Monitor NAS storage resources including volumes, RAID, and disk activity.
Monitor the resource usage of NAS applications.
iSCSI (IP SAN) iSCSI target with multi-LUNs per target (Up to 256 targets/LUNs combined)
Supports LUN mapping & masking
Online LUN capacity expansion
Support for SPC-3 persistent reservation
Supports MPIO & MC/S
iSCSI LUN backup, one-time snapshot, and restoration
iSCSI connection and management by QNAP Windows Qfinder Pro
Virtual disk drive (via iSCSI initiator)
Max No. of virtual disk drives: 8
Storage Plug & Connect Creating and mapping shared folders by QNAP Windows Qfinder Pro
Creation of and connection to iSCSI target/LUN
myQNAPcloud Service Private cloud storage and sharing
Free host name registration (DDNS)
Supports myQNAPcloud SSL certificates (DDNS)
Auto router configuration (via UPnP)
Web-based file manager with HTTPS 2048-bit encryption
CloudLink for remote access without any complicated router setup
myQNAPcloud connect for easy VPN connection (Windows VPN utility)
Helpdesk Report issues to the QNAP support team, with automatically-collected system information.
Allows QNAP support engineers to remotely connect to the NAS to fix issues (with user permission).
File Server File sharing across Windows, Mac, and Linux/UNIX
Windows ACL
Advanced folder permissions for CIFS/SMB, AFP, FTP
Shared folder aggregation (CIFS/SMB) monitoring & management
FTP Server FTP over SSL/TLS (Explicit)
FXP support
Passive ftp port range control
Hybrid Backup Sync Cloud storage backup to Amazon S3, Amazon Glacier, Microsoft Azure, Google Cloud Storage, Openstack Swift, WebDAV, and HKBN
Cloud storage syncing with Microsoft OneDrive, Google Drive, Dropbox, Amazon Drive, Yandex Disk, Box, hubiC, BackBlaze B2, Amazon S3, and HiDrive
RTRR server & client with bandwidth control
Rsync server with download bandwidth control
Remote server syncing (CIFS/SMB, FTP, Rsync, and RTRR)
Scheduled backup to local and remote storage spaces
Backup versioning (RTRR)
Encryption, compression, and file filters
Centralized management for backup, restoration, and sync jobs
Support for Apple Time Machine
Data backup to multiple external storage devices
Desktop backup with QNAP NetBak Replicator for Windows
Support for third-party backup software such as Veeam Backup & Replication, Acronis True Image, Arcserve Backup, Retrospect, Nakivo and Backup Exec
Qcontactz One-way scheduled sync of contacts from multiple Google accounts
Import contacts from file: CSV or vCard 3.0
Export contacts into a file: CSV and vCard 3.0
Find duplicate contacts and merge them
Snapshot management for your contacts database
Manage contacts: Groups, favorite, lock, search, delete & restore
Supported for mobile: Android and iPhone
Notes Station 3 Multi-user text editing using the collaborative editor
Table creation using the spreadsheet editor
Online quick preview of multimedia attachments
Smart snapshot for version control
QVR Pro Support for over 5,000 IP cameras
8 free camera licenses.
You can purchase additional licenses on the QNAP website.
The application supports a maximum of 16 camera channels.
Note: The maximum number of channels supported varies by NAS model, network configuration, and camera settings. For more information, visit https://www.qnap.com/go/qvr-nas-selector.
Instant playback for checking of recent events
Visual aid using e-map
Video preview on playback timeline
Surveillance client for Mac
Vmobile: Mobile surveillance application for iOS and Android
Vcam: Mobile recording application for iOS and Android
Surveillance Station Supports over 3,000 IP cameras
Includes 2 free camera licenses, up to 24 camera channels via additional license purchase
Instant playback to check recent events
Online editing to edit cameras during live view
Visual aid by e-map
Playback and speed control using the shuttle bar
Video preview on playback timeline
Intelligent video analytics (IVA) for advanced video searching
Surveillance client for Mac
Mobile recording app: Vcam (iOS and Android)
Mobile surveillance app: Vmobile (iOS and Android)
File Station Supports mounting cloud drives (such as Google Drive, Dropbox, Microsoft OneDrive, Microsoft OneDrive for Business, HiDrive, Amazon Cloud Drive, Yandex Disk and Box).
Supports mounting remote shared folders through FTP, WebDAV or Microsoft networking (SMB/CIFS)
Supports opening documents via Office Online, Google Docs or Chrome Extension (Edit Office files in Google Docs, Sheets, and Slides)
Supports ISO Mounting (Up to 256 ISO Files)
Supports sharing download links and upload links
Drag-n-drop Files via Chrome and Firefox Browsers
Photo, music, and video preview and playback
File Compression (ZIP or 7z)
Creation of and sending download links for sharing public files with expiration date and password protection
Supports displaying subtitles (*.SRT, UTF-8 format)
Supports slideshow playback in media viewer
Mobile App: Qfile for file browsing and management
Qfiling Auto filing
Recipe function
Archiving through iSCSI, USB, DVD and remote NAS
Advanced settings
File deletion
Intelligent subtitle filing for videos
Data integrity check
File conflict policy
Qsirch Full-text search
Data distribution using a bar chart
Previews for photos, music, videos, PDFs, Gmail, and others
Advanced search operators and search scope
Customized search filters (included or excluded conditions)
Related files suggestion in Viewer
Customized search filters
Search Chrome extension
Container Station Supports LXC and Docker
Supports CPU/Memory management
Download applications from the built-in Docker Hub Registry
Supports one-click installation, container export/import & console mode
Supports mounting NAS shared folders and data-only containers
Supports auto port forwarding
Supports auto-start containers
Supports downloading Docker certificates
QVPN Service (Integrated VPN Server, VPN Client and L2TP/IPSec VPN Services) VPN Server: Secure remote access with PPTP、L2TP/IPSec & OpenVPN VPN services
VPN Server: Up to 300 clients.
VPN Server: Supports domain users as VPN users.
VPN Client: Supports PPTP, L2TP/IPSec & OpenVPN VPN protocols.
VPN Client: Supports importing .ovpn files to create OpenVPN connection.
AirPlay & Chromecast Streams videos, photos and music from NAS to Apple TV or Chromecast via File Station, Music Station, Photo Station, Video Station or mobile app (Qfile, Qmusic, Qphoto or Qvideo). Note: Media Streaming add-on app from the App Center is required
Photo Station Photo organization by thumbnail, list, timeline, or folder
Virtual and smart albums
Validity control for album sharing
Photo tagging with text, colors, and ratings
Slideshows with background music and different transition effects
Photo geotagging and display on Google Maps
Photo and video uploading to Picasa, Flickr, and Weibo
Album configuration back up and restoration
Advanced folder permissions
Support for domain users
Qphoto: Mobile application for online browsing and sharing
Video Station Show photos by thumbnails, list, timeline, or folder view
Supports virtual/smart collections
Tag videos with text, color, and ratings
Share video links to social websites or through email
Display movie information and posters from Internet sources or user-uploaded files
Supports displaying subtitles (*.SRT,*.ASS, *.SSA)
Supports online searching and downloading of subtitles as well as importing subtitle files
Supports adjusting the display style of subtitles
Supports for playback speed adjustment
Support for direct streaming videos in certain file formats
Supports Facebook friends login
Supports advanced folder permission settings.
Supports LDAP users.
Videos can be uploaded to YouTube and Youku.
Supports multi-zone video display
Mobile app: Qvideo for online video browsing and management
iTunes Server Audio and video sharing for Windows & Mac iTunes
DLNA Server Supports DLNA/UPnP TVs and players such as PlayStation 4 and Xbox One
Supported audio formats: AIFF, APE, DSD (DSF, DFF), FLAC, M4A, M4A Apple Lossless (ALAC), MP3, OggVorbis, WAV (PCM, LPCM), WMA, WMA PRO, WMA VBR*
Support CUE indexing file for APE, FLAC audio format.
Note: DRM-protected content is not supported.
Download Station PC-less downloads (BitTorrent, FlashGet, FTP/FTPS, HTTP/HTTPS, QQDL, and Thunder) Note: The application supports a maximum of 500 tasks. The maximum number of concurrent downloads is 30 (10 BT/PT, 10 HTTP, 10 FTP)
BitTorrent: Support for search, magnet links, private trackers, and proxy
Scheduled download and bandwidth control
RSS subscription and download (broadcatching)
Support for add-ons that extend download functionality
Qget: Mobile application for download browsing and management
Print Server SMax number of printers: 3
Supports Internet Printing Protocol
Print job display and management
IP-based and domain name-based privilege control
App Center Official and community software add-ons such as Signage Station and Notes Station
Web Server HTTP/HTTPS Connections
Supports WebDAV Connection
Supports Virtual Host (Max: 32)
Importable SSL Certificate
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci