• SIECIOWY SERWER PLIKÓW NAS QNAP TS-832PXU-4G

Brak towaru
5106.74
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 2-4 dni roboczych
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost - Darmowa 0
Kurier InPost - Darmowa 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier InPost 17
Kurier InPost (Pobranie) 22
Dostępność Brak towaru
Waga 5 kg
Zostaw telefon

SIECIOWY SERWER PLIKÓW NAS QNAP TS-832PXU-4G

Przeznaczenie

Przeznaczenie

  • Czterordzeniowy procesor Annapurna Labs Alpine AL-324 1,7 GHz
  • Pamięć RAM o pojemności 4 GB
  • Obudowa rack 2U
  • Wielopunktowe tworzenie kopii zapasowych plików
  • Wyszukiwanie plików i zdjęć, i ich automatyczna organizacja
  • Tworzenie kopii zapasowych Google™ Workspace i Microsoft 365®

Czterordzeniowy 1,7GHz NAS w obudowie typu RACK z dwoma portami 10GbE SFP+ i 2,5GbE dla środowisk IT w małych i średnich firmach

Dzięki portom sieciowym 10GbE SFP+ i 2,5GbE model TS-832PXU zapewnia wysoką przepustowość sieciową, usprawniając współpracę w zespole i uzyskiwanie dostępu do plików. Gniazdo PCIe Gen 2 x2 umożliwia instalację karty rozszerzeń QNAP w celu zapewnienia dodatkowej łączności sieciowej, funkcji buforowania SSD lub bezprzewodowej łączności. Model TS-832PXU obsługuje tworzenie kopii zapasowych plików i ich synchronizację, ochronę w postaci zabezpieczenia przy użyciu migawek oraz usługi tworzenia kopii zapasowych dla przedsiębiorstw: Google™ Workspace i Microsoft 365®, zapewniając jednocześnie gotowość błyskawicznego przywracania danych. Dzięki dodatkowej obsłudze bram w chmurze, nigdy wcześniej tworzenie rozwiązania pamięci masowej w chmurze hybrydowej nie było takie proste.

Czterordzeniowy 1,7GHz NAS w obudowie typu RACK z dwoma portami 10GbE SFP+ i 2,5GbE dla środowisk IT w małych i średnich firmach

Dwa porty 10GbE SFP+ i dwa porty sieciowe 2,5GbE RJ45 przyspieszają udostępnianie plików.

Dzięki technologii HBS (Hybrid Backup Sync) można tworzyć kopie zapasowe i synchronizować dane w innym systemie NAS, na serwerach i w pamięci masowej w chmurze, co zapewnia kompleksowe planowanie w zakresie przywracania danych po awarii.

Aplikacja Boxafe zapewnia dodatkową warstwę ochrony poprzez tworzenie kopii zapasowych wiadomości e-mail, dysków w chmurze, kontaktów i kalendarzy Google™ Workspace i Microsoft 365®.

Migawki zapisują pełny stan systemu oraz danych, umożliwiając ochronę plików i danych przed przypadkowym usunięciem i atakami złośliwego oprogramowania.

Można zwiększyć potencjał aplikacji urządzeniu TS-832PXU, instalując zgodną kartę PCIe.

Możliwość zwiększenia pojemności pamięci masowej urządzenia TS-832PXU przy użyciu modułów rozszerzających QNAP TR RAID lub TL JBOD.

Wyższa wydajność i szybszy transfer

Wyższa wydajność i szybszy transfer

Urządzenie TS-832PXU ma zainstalowany czterordzeniowy procesor Annapurna Labs Alpine AL-324 ARM® Cortex®-A57 1,7 GHz z pamięcią DDR4 RAM o pojemności 4 GB (z możliwością rozbudowy do 16 GB) i dyskami SATA 6 Gb/s w celu zapewniania wyższej wydajności. Dzięki dwóm portom 10GbE SFP+ i dwóm portom sieciowym 2,5GbE urządzenie TS-832PXU zapewnia niezwykłą przepustowość na potrzeby dużej szybkości dostępu do plików, tworzenia kopii zapasowych/przywracania danych i transferu multimediów, a jednocześnie umożliwia elastyczną alokację zasobów sieciowych dla poszczególnych aplikacji i usług.

Możesz zmodernizować swoją sieć, aby zwiększyć wydajność zespołu

Firma QNAP zapewnia różne rozwiązania wysokiej szybkości sieci po przystępnej cenie. Przełączniki sieciowe QSW zapewniają zarządzane i niezarządzane opcje 10GbE i 2,5GbE na potrzeby tworzenia szybkiej sieci. Firma QNAP oferuje także karty rozszerzeń sieci 10GbE / 5GbE / 2,5GbE oraz karty USB do 5GbE dla urządzeń z systemem Windows® / Linux®, umożliwiając wszystkim stacjom roboczym korzystanie z szybkiej sieci.

Dzięki dyskom SSD możesz zwiększyć wydajność serwera NAS

W miarę jak dyski SSD stają się coraz bardziej przystępne cenowo stosowanie dysków SSD w serwerze NAS może poprawić wydajność bez konieczności ponoszenia dużych nakładów inwestycyjnych. Model TS-832PXU obsługuje technologię buforowania SSD, automatycznie poziomowaną pamięć masową Qtier™ i nadmiarową alokację SSD, umożliwiając zrównoważenie wydajności pamięci masowej, alokacji pamięci masowej i wydatków związanych z działem IT.

Wielopunktowe tworzenie kopii zapasowych plików, dostęp do nich i możliwość ich synchronizacji

HBS (Hybrid Backup Sync) łączy w sobie możliwość tworzenie kopii zapasowych danych, oraz przywracanie i synchronizację danych. Dzięki szybkiej łączności 10GbE można łatwo tworzyć kopie zapasowe lub synchronizować dane z danymi na innym serwerze NAS QNAP, zdalnym serwerze lub w pamięci masowej w chmurze, aby stworzyć niezawodne rozwiązanie do przywracania danych po awarii. Qsync zmienia model TS-832PXU w bezpieczne i pojemne centrum danych do synchronizacji plików. Każdy plik przesłany do serwera TS-832PXU jest udostępniany różnym powiązanym urządzeniom, takim jak komputery, laptopy i urządzenia mobilne. Można także synchronizować udostępniane foldery lub tworzyć foldery zespołów w celu poprawy współpracy zespołu.

Łatwe wyszukiwanie plików i zdjęć, i ich automatyczna organizacja

Model TS-832PXU zapewnia większą wygodę przy zarządzaniu plikami. Możliwość szybkiego wyszukiwania plików przy użyciu aplikacji Qsirch oraz organizacji zdjęć przy użyciu aplikacji QuMagie i ich automatycznej archiwizacji dzięki aplikacji Qfiling.

Wyszukiwanie plików

Aplikacja Qsirch pozwala szybko znaleźć obrazy, pliki muzyczne, nagrania wideo, dokumenty, wiadomości e-mail i inne za pomocą słów kluczowych, kolorów i różnych filtrów.

Zarządzanie zdjęciami

Aplikacja QuMagie pozwala identyfikować osoby i przedmioty na zdjęciach oraz automatycznie grupuje zdjęcia według kategorii, umożliwiając łatwe znajdowanie podobnych zdjęć.

Automatyczne archiwizowanie

Aplikacja Qfiling automatyzuje organizowanie plików lub recykling w oparciu o samodzielnie konfigurowane zasady, znacznie zwiększając wydajność pracy.

Bezpieczne tworzenie kopii zapasowych Google™ Workspace i Microsoft 365®

Bezpieczne tworzenie kopii zapasowych Google™ Workspace i Microsoft 365®

Rozwiązania SaaS (ang. Software as a Service), takie jak Google™ Workspace i Microsoft 365®, są wygodne w użytkowaniu, dlatego stały się tak popularne wśród wielu firm i organizacji. Wielu użytkowników jednak nie chroni danych w chmurze przed utratą, ograniczeniami w przywracaniu i błędami ludzkimi. Model TS-832PXU zawiera aplikację QNAP Boxafe, która umożliwia tworzenie kopii zapasowych plików, wiadomości e-mail, kalendarzy i kontaktów z Google™ Workspace i Microsoft 365® w celu zapewnienia dodatkowej warstwy ochrony danych w chmurze dla firm.

Dostęp do danych w chmurze z niewielkimi opóźnieniami dzięki bramom pamięci masowej w chmurze

Wdrażając bramy pamięci masowej w chmurze i aktywując lokalną pamięć podręczną w modelu TS-832PXU, można płynnie korzystać z chmury na potrzeby magazynowania, tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych z dostępem o niskich opóźnieniach, zapewniając innowacyjne rozwiązanie z wykorzystaniem chmury hybrydowej.

Brama w chmurze oparta na plikach HybridMount

Dzięki połączeniu z chmurą możesz w elastyczny sposób powiększać pojemność pamięci. Możesz wykorzystać aplikacje QTS do zarządzania i edytowania plików w chmurach oraz monitorowania plików multimedialnych. Rozwiązanie HybridMount jest idealne do współpracy online na serwerze plików i analizy danych na poziomie plików.

Brama w chmurze oparta na blokach VJBOD

Chmura VJBOD obsługuje tworzenie kopii zapasowych danych NAS w opartej na blokach pamięci w chmurze. Transmisje danych opartych na blokach polegają na przesyłaniu losowych danych i dużych plików do chmury w oparciu o bloki, i przesyłane są zmiany w woluminach opartych na blokach i w jednostkach LUN. Jest to idealne rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych jednostek LUN, baz danych i poufnych plików.

Elastyczne rozszerzanie pojemności pamięci masowej w dowolnym momencie

Pojemność pamięci masowej urządzenia TS-832PXU można łatwo zwiększyć, aby wyjść naprzeciw potrzebom coraz większych ilości danych. Wystarczy podłączyć moduł rozszerzający RAID QNAP TR lub TL JBOD, aby na żądanie zwiększyć pojemność pamięci masowej. Dzięki wirtualnej technologii JBOD (VJBOD) firmy QNAP niewykorzystaną pojemność modelu TS-832PXU można także wykorzystać w celu zwiększenia pojemności pamięci masowej innego serwera QNAP NAS.

Elastyczne rozszerzanie pojemności pamięci masowej w dowolnym momencie

Specyfikacja techniczna

Procesor Czterordzeniowy procesor AnnapurnaLabs Alpine AL324 64-bitowy ARM® Cortex-A57 1,7 GHz
Architektura procesora 64-bitowy ARM
Koprocesor arytmetyczny FPU Tak
Mechanizm szyfrowania Tak
Pamięć systemowa 4 GB UDIMM DDR4 (1 x 4 GB)
Maksymalna pojemność pamięci 16 GB (1 x 16 GB)
Gniazdo pamięci 1 x Long-DIMM DDR4
Pamięć flash 512 MB (ochrona systemu operacyjnego przed podwójnym rozruchem)
Wnęka dysków 8 dysków 3,5-calowych SATA 6 Gb/s, 3 Gb/s
Kompatybilność dysków 3,5-calowe wnęki: 3,5-calowe dyski twarde SATA 2,5-calowe dyski twarde SATA 2,5-calowe dyski SSD SATA
Wymieniany podczas pracy Tak
Gniazdo dysku M.2 SSD Opcjonalne poprzez kartę PCIe
Obsługa przyspieszenia pamięci podręcznej SSD Tak
Port 2,5 Gigabit Ethernet (2,5G/1G/100M) 2 (także obsługa 10M)
Port 10 Gigabit sieci Ethernet 2 x 10GbE SFP+
Wake on LAN (WOL) Tak - Tylko port 2,5GbE
Ramka Jumbo Tak
Gniazdo PCIe 1 Gniazdo 1: PCIe Gen 2 x2Ograniczenia przepustowości PCIe spowodują pogorszenie wydajności NAS 10GbE.
Port USB 3.2 Gen 1 4
Kształt 2U, do montażu stelażowego
Wskaźniki LED HDD 1-8, stan, LAN, Rozszerzanie pamięci masowej
Przyciski Zasilanie, reset
Wymiary (wys. x szer. x gł.) 89 × 482 × 534 mm
Waga (netto) 9,45 kg
Waga (brutto) 15,19 kg
Temperatura robocza 0 - 40 °C (32°F - 104°F)
Temperatura dysków -20 - 70°C (-4°F - 158°F)
Wilgotność względna 5-95% bez kondensacji, temperatura mokrego termometru: 27 ˚C (80,6 ˚F)
Zasilacz 250 W PSU, 100-240 V
Pobór mocy: Tryb pracy, typowy 56,412 WTesty wykonane przy całkowicie zapełnionych dyskach.
Wentylator 2 x 70 mm, 12 V prądu stałego
Poziom dźwięku 24,9 db(A)
Ostrzeżenie systemowe Brzęczyk
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci