• SIECIOWY SERWER PLIKÓW NAS QNAP TS-451DeU-2G

Brak towaru
3207.85
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 17
Kurier (Pobranie) 22
Dostępność Brak towaru
Waga 6 kg
Zostaw telefon

SIECIOWY SERWER PLIKÓW NAS QNAP TS-451DeU-2G

Najważniejsze cechy

Najważniejsze cechy

  • Dwurdzeniowy procesor Intel® Celeron® J4025 o taktowaniu 2,0 GHz
  • Tworzenie kopii zapasowych w systemie Windows® i na komputerach Mac®
  • Migawki dla woluminu i jednostki LUN
  • Zwiększona wydajność tworzenia kopii zapasowych HBS dzięki łączności 2,5 GbE i deduplikacji
  • Serwer multimedialny do strumieniowego przesyłania wideo i transkodowania
  • Optymalizacja współpracy dzięki płynnemu udostępnianiu plików i synchronizacji

Mniejsze rozmiary, większe możliwości

W porównaniu z tradycyjnym serwerem NAS w obudowie typu RACK z czterema wnękami model TS-451DeU ma głębokość zaledwie 11,57 cali (295 mm). Dzięki temu serwer TS-451DeU nadaje się doskonale do mniejszych szaf RACK, a zaoszczędzone miejsce można wykorzystać do wentylacji lub prowadzenia kabli. Kompaktowa konstrukcja serwera TS-451DeU zwiększa elastyczność instalacji, przez co serwer sprawdza się doskonale między innymi w biurach, pomieszczeniach audio-wideo i systemach monitoringu.

Mniejsze rozmiary, większe możliwości

Dwurdzeniowy o taktowaniu 2,0 GHz (zwiększanym do 2,9 GHz) z przyspieszeniem szyfrowania AES-NI

Model TS-451DeU obsługuje dyski SATA 6 Gb/s i jest wyposażony w energooszczędny, dwurdzeniowy procesor Intel® Celeron® J4025 o taktowaniu 2,0 GHz (zwiększanym do 2,9 GHz). W standardzie dostępne są dwa gniazda pamięci DDR4 SODIMM z pamięcią 2 GB DDR4, jednak istnieje możliwość zwiększenia pojemności do 8 GB. Wyposażony w silnik szyfrujący Intel® AES-NI model TS-451DeU zapewnia niezrównaną wydajność szyfrowania z akceleracją szyfrowania AES-256 bitów, zwiększając wydajność systemu przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa poufnych danych biznesowych zapisanych na serwerze NAS.

Korzystaj z bieżących trendów Wi-Fi 6 i dokonaj aktualizacji do 2,5 GbE NAS

Korzystaj z bieżących trendów Wi-Fi 6 i dokonaj aktualizacji do 2,5 GbE NAS

Trend Wi-Fi 6 (802.11ax) nowej generacji spowodował wzrost zapotrzebowania na połączenia sieci przewodowych i bezprzewodowych. Model TS-451DeU wyposażony jest w dwa porty LAN 2,5 GbE RJ45, które umożliwiają wykorzystanie istniejących kabli CAT5e do zwiększenia przepustowości sieci z 1 Gigabitu do 2,5 Gigabitów. Dwa porty 2,5 GbE obsługują także Trunking portów z prędkością transmisji nawet do 5 Gb/s!

Przyszłościowa infrastruktura IT dla szybkich sieci

Firma QNAP zapewnia wszechstronne, ekonomiczne rozwiązania w zakresie pamięci masowej i połączeń sieciowych, pozwalające na łatwą i elastyczną modernizację środowisk sieciowych dla aplikacji wymagających dużej przepustowości.

Pamięć podręczna SSD i automatyczne poziomowanie optymalizują wydajność aplikacji

Pamięć podręczna SSD i automatyczne poziomowanie optymalizują wydajność aplikacji

Poza wykorzystaniem 2,5-calowych dysków SSD do akceleracji pamięci podręcznej, model TS-451DeU posiada dwa gniazda SSD M.2, które umożliwiają instalację dysków SSD SATA 6 Gb/s M.2 z obudową 2280 (sprzedawane osobno). W połączeniu z funkcjami z możliwością obsługi dysków SSD QNAP, model TS-451DeU maksymalizuje wydajność przy wysokiej opłacalności.

Bezpieczne centrum plików obsługujące regularne tworzenie kopii zapasowych i ochronę w oparciu o użycie migawek

TS-451DeU zapewnia niezawodne i elastyczne rozwiązanie do przywracania kopii zapasowych i danych po awarii w celu zapewnienia wsparcia w rutynowych pracach tworzenia kopii zapasowych tak, aby uzyskać oszczędność kosztów i wysoką wydajność.

Tworzenie kopii zapasowych w systemie Windows® i na komputerach Mac®

Przy użyciu niewymagającego licencji narzędzia QNAP NetBak Replicator można tworzyć kopie zapasowe plików i przywracać pliki z komputerów z systemem Windows®. Oprogramowanie Apple Time Machine® umożliwia tworzenie kopii zapasowych danych w komputerach Mac®.

Migawki dla woluminu i jednostki LUN

Migawki dla woluminu i jednostki LUN

Migawki blokowe to niezawodne metody ochrony danych, szczególnie w obliczu rosnącego zagrożenia wirusami szyfrującymi dane. Model TS-451DeU obsługuje do 32 migawek na wolumin/jednostkę LUN, oraz do 64 migawek na serwer NAS. (Zwiększenie pamięci modelu TS-451DeU do ponad 4 GB RAM umożliwi obsługę większej liczby wersji migawek).

Kopie zapasowe VM

Model TS-451DeU jest idealny do tworzenia kopii zapasowych maszyn wirtualnych, dzięki wysokiej wydajności, ogromnej pojemności pamięci masowej, zintegrowanym rozwiązaniom wirtualizacyjnym i obsłudze migawek, które rejestrują stan systemu w dowolnym momencie.

Zwiększona wydajność tworzenia kopii zapasowych HBS dzięki łączności 2,5 GbE i deduplikacji

Hybrid Backup Sync (HBS) łączy funkcje tworzenia kopii zapasowych, przywracania i synchronizacji (przy użyciu protokołów RTRR, Rsync, FTP, CIFS/SMB), umożliwiając łatwe przesyłanie danych w modelu TS-451DeU do przestrzeni lokalnych, zdalnych i pamięci masowej w chmurze (m.in. Microsoft One Drive®, Google Drive™, Dropbox® i innych) w ramach kompleksowego planu przechowywania danych i przywracania danych po awarii. Dzięki obsłudze technologii QuDedup, która eliminuje zduplikowane dane u źródła, HBS redukuje rozmiar skopiowanych danych i zapewnia szybsze tworzenie kopii zapasowych w przyszłości. Przyspiesza to również tworzenie kopii zapasowych w wielu wersjach, zapewniając większe zabezpieczenie przed utratą danych.

Serwer multimedialny do strumieniowego przesyłania wideo i transkodowania

Płytka konstrukcja obudowy modelu TS-451DeU ułatwia montaż w szafce na multimedia. Instalacja Plex® Media Server z QTS App Center pozwala na strumieniowe przesyłanie plików multimedialnych zapisanych na modelu TS-451DeU do telefonów komórkowych i urządzeń do strumieniowego przesyłania multimediów (w tym DLNA®, Roku®, Amazon Fire TV® i Google Chromecast™). Model TS-451DeU posiada także zaawansowany układ graficzny Intel® UHD Graphics 600, który zapewnia dekodowanie sprzętowe i transkodowanie w czasie rzeczywistym, umożliwiając konwersję materiałów wideo na uniwersalne formaty plików, które można bezproblemowo odtwarzać na różnorodnych urządzeniach. Aby zapewnić większą radość z multimediów, Cinema28 zapewnia w modelu TS-451DeU opcję wielostrefowego zarządzania multimediami do strumieniowego przesyłania plików multimedialnych do każdego podłączonego urządzenia w różnych pomieszczeniach.

Serwer multimedialny do strumieniowego przesyłania wideo i transkodowania

Optymalizacja współpracy dzięki płynnemu udostępnianiu plików i synchronizacji

Model TS-451DeU centralnie przechowuje dane i pliki, i obsługuje protokoły SMB/CIFS, AFP i NFS w celu udostępniania plików w sieciach Windows®, Mac® oraz Linux®/UNIX®. Dzięki integracji z narzędziem Qsync, każdy plik przesłany do serwera TS-451DeU jest udostępniany różnym powiązanym urządzeniom (takim jak komputery, laptopy i urządzenia mobilne). Synchronizacja folderów udostępnionych i folderów zespołów pozwala na udostępnianie plików w grupach, co zwiększa elastyczność prowadzenia zespołowych projektów i możliwości współpracy. Dzięki usłudze myQNAPcloud można łatwo i bezpiecznie połączyć się z modelem TS-451DeU przez Internet w celu uzyskania dostępu, zarządzania i udostępniania plików NAS. Usługi Windows AD® i LDAP umożliwiają administratorom systemu konfigurację uprawnień użytkowników przy użyciu istniejącego już serwera Windows AD® lub LDAP albo wbudowanej usługi LDAP modelu TS-451DeU.

Wielofunkcyjny serwer, będący hostem dla wirtualnych maszyn i kontenerów

Niezależnie od potrzeb w zakresie wirtualizacji, aplikacje Virtualization Station i Container Station zapewniają kompleksową obsługę wirtualizacji. Sieć i przełącznik wirtualny umożliwiają przydzielanie odpowiednich fizycznych zasobów sieciowych do maszyn wirtualnych, kontenerów i NAS w celu uproszczenia wdrażania sieci.

Możliwość uruchomienia wielu maszyn wirtualnych Windows®, Linux®, UNIX® i Android™ oraz uzyskania do nich dostępu za pośrednictwem przeglądarki internetowej lub funkcji VNC (ang. Virtual Network Computing). Firmy mogą uruchamiać aplikacje serwerowe do wirtualizacji na jednym serwerze NAS bez potrzeby użycia dodatkowych serwerów fizycznych.

Poznaj lekkie technologie wirtualizacji LXC i Docker® i pobieraj aplikacje z wbudowanego rejestru Docker Hub Registry®, importuj i eksportuj kontenery oraz utwórz obszerne mikroserwisy.

Więcej aplikacji zwiększających produktywność

QVR Pro - Zaktualizuj model TS-451DeU do 4 GB RAM, aby korzystać z QVR Pro - profesjonalnego i ekonomicznego systemu monitoringu wideo online.

Centrum powiadomień

Konsoliduje wszystkie zdarzenia, alerty i powiadomienia w systemie QTS w celu zapewnienia sprawnego i łatwego zarządzania NAS, oferując użytkownikowi nieustanny dostęp do aktualnych informacji o stanie NAS.

Security Counselor

Portal bezpieczeństwa służący do sprawdzania słabych punktów i przedstawiania zaleceń dotyczących zwiększenia bezpieczeństwa NAS. Zawiera on także oprogramowanie antywirusowe i program do usuwania złośliwego oprogramowania.

Boxafe

Możesz utworzyć kopie zapasowe lub synchronizować pliki, wiadomości e-mail, kalendarze i kontakty z oprogramowania Google™ G Suite i Microsoft® Office 365®, zapisując je na serwerze NAS, uzyskując tym samym wiele korzyści.

Qsirch

Wydajna wyszukiwarka w stylu Google, umożliwiająca szybkie wyszukiwanie określonych obrazów, muzyki, filmów, dokumentów i wiadomości e-mail według słów kluczowych, koloru i innych warunków wyszukiwania.

Serwer proxy

Wysokiej pojemności model TS-451DeU może służyć jako serwer proxy, zapewniając wydajny dostęp do zasobów online, oszczędność przepustowość i zwiększenie bezpieczeństwa sieci.

Elastyczna i ekonomiczna rozbudowa pamięci masowej

Firma QNAP zapewnia rozwiązania do łatwej rozbudowy pamięci masowej. Dostępnych jest kilka sposobów rozbudowy pamięci masowej TS-451DeU w celu przechowania danych lub rozwoju firmy.

Zwiększ pojemność RAID

Dzięki wymianie dysków o mniejszej pojemności na dyski o większej pojemności podczas pracy, serwer NAS może rosnąć wraz z rozwojem Twojej firmy.

Zamontuj moduły rozszerzające

Połącz dwa czterownękowe moduły rozszerzające TR-004 RAID lub jeden 8-wnękowy TL-D800C/12-wnękowy TL-R1200S-RP USB 3.2 Gen 2 JBOD, aby przy użyciu Menedżera migawek i pamięci masowej w QTS łatwo zarządzać zwiększaniem pojemności pamięci NAS.

Migruj do nowego NAS

Zainstaluj dyski twarde NAS w większym serwerze QNAP NAS, zachowując wszystkie istniejące dane i konfiguracje.

Specyfikacja techniczna

Procesor Intel® Celeron® J4025 dual-core 2.0 GHz processor (burst up to 2.9 GHz)
Architektura procesora 64-bitowy x86
Procesory graficzne Intel® HD Graphics 600
Koprocesor arytmetyczny FPU Tak
Mechanizm szyfrowania Tak (AES-NI)
Transkodowanie wspomagane sprzętowo Tak
Pamięć systemowa 2 GB SO-DIMM DDR4 (1 x 2 GB)
Maksymalna pojemność pamięci 8 GB (2 x 4GB)
Gniazdo pamięci 2 x SO-DIMM DDR4W przypadku konfiguracji z dwoma modułami DIMM należy używać par identycznych modułów DDR4.
Pamięć flash 4GB (zabezpieczenie przed podwójnym uruchomieniem systemu operacyjnego)
Wnęka dysków 4 dyski 3,5-calowe SATA 6 Gb/s, 3 Gb/sSystem jest dostarczany bez dysku twardego. Lista zgodności dysków twardych znajduje się na stronie https://www.qnap.com/compatibility/
Kompatybilność dysków 3,5-calowe dyski twarde SATA 2,5-calowe dyski twarde SATA 2,5-calowe dyski SSD SATA
Wymieniany podczas pracy Tak
Gniazdo dysku M.2 SSD 2 x M.2 2280 SATA 6Gb/s slots
Obsługa przyspieszenia pamięci podręcznej SSD Tak
Port 2,5 Gigabit sieci Ethernet (2,5G/1G/100M) 2
Ramka Jumbo Tak
Port USB 2.0 2
Port USB 3.2 Gen 1 2
Kształt 1U, do montażu stelażowego
Wskaźniki LED Power/Status, LAN, USB, HDD1-2, M.2 SSD 1-2
Przyciski Zasilanie, reset
Wymiary (wys. x szer. x gł.) 43,3 × 430 × 294,9 mm
Waga (netto) 4,15 kg
Waga (brutto) 5.79 kg
Temperatura robocza 0 - 40 °C (32°F - 104°F)
Wilgotność względna 5-95% bez kondensacji, temperatura mokrego termometru: 27 ˚C (80,6 ˚F)
Zasilacz 100W PSU, 100-240V
Pobór mocy: Tryb uśpienia HDD 13.18 W
Pobór mocy: Tryb pracy, typowy 28.02 WTested with drives fully populated.
Wentylator 3 x 40mm
Poziom dźwięku 21,6 db(A)
Ostrzeżenie systemowe Brzęczyk
Złącze bezpieczeństwa Kensington Tak
Maks. liczba jednoczesnych połączeń (CIFS) 800
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci