• SHINEWAYTECH REFLEKTOMETR OPTYCZNY OTDR SM 1310/1550nm 28/28dB S120B

Brak towaru
7397.16
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 17
Kurier (Pobranie) 22
Dostępność Brak towaru
Waga 1 kg
Zostaw telefon

SHINEWAYTECH Reflektometr optyczny
OTDR SM 1310/1550nm 28/28dB S120B

SHINEWAYTECH Reflektometr optyczny OTDR SM 1310/1550nm 28/28dB S120B

Najważniejsze cechy

  • Rodzaj włókna: SINGLEMODE (SM)
  • Długość fali: 1310/1550 nm
  • Zakres dynamiczny: 28/28 dB
  • Martwa strefa: EDZ 2,5m
  • Martwa strefa: ADZ 8m
  • Złącze: FC/PC wymienne SC, ST
  • Czas pracy: 10 godzin (na baterii)

Przeznaczenie

Reflektometr jest urządzeniem, którego zadaniem jest wykrywanie usterek torów światłowodowych, pomiar długości i strat włókna.

Opis produktu

ShinewayTech S120B to reflektometr optyczny przeznaczony do włókien typu Singlemode. Współpracuje z pasmami 1310/1550 nm, a dynamiczny zakres mocy wynosi 28/28 dB. Posiada wbudowaną pamięć, która pozwala na zachowanie 1000 pomiarów. Pliki pomiarowe zapisywane są w formacie (*.sor).

Specyfikacja

  • Długość fali : 1310 / 1550 nm (± 20 nm)
  • Zakres dynamiczny: 28 / 28 dB
  • Rodzaj włókna: Singlemode
  • Martwa strefa: EDZ: 2,5 m ADZ: 8 m
  • Złącze optyczne: FC/PC (wymienne SC, ST)
  • Dokładność pomiaru odległości: ± (1m + 5x10^5 * odległość + wielkość próbki)
  • Dokładność pomiaru tłumienia: ± 0,05 dB
  • Dokładność pomiaru odbić: ± 4 dB
  • Pojemność pamięci: 1000 pomiarów
  • Złącza do komunikacji: USB / RS-232
  • Zasilanie: Baterie NiMH Zasilacz AC/DC
  • Żywotność baterii: 10 godzin w trybie pracy 20 godzin w trybie standby
  • Dopuszczalna temperatura pracy: Od -10 do 50 st. C
  • Dopuszczalna temperatura przechowywania: Od -20 do 70 st. C
  • Dopuszczalna wilgotność powietrza: 0%-95% niekondensująca
  • Waga: 1 kg
  • Wymiary: 220x110x70 mm
  • Skład zestawu: Urządzenie Baterie Zasilacz Płyta z oprogramowaniem TraceManager Kabel USB
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci