• SERWER NAS SYNOLOGY RS2421RP+

Brak towaru
14031.66
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost - Darmowa 0
Kurier InPost - Darmowa 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier InPost 17
Kurier InPost (Pobranie) 22
Dostępność Brak towaru
Waga 15 kg
Zostaw telefon

SERWER NAS SYNOLOGY RS2421RP+

Najważniejsze cechy

Najważniejsze cechy

  • Wysoka wydajność Obsługa obciążeń krytycznych dzięki wydajności odczytu na poziomie do 2 200 MB/s i zapisu na poziomie do 1 154 MB/s1
  • Nadmiarowe zasilacze Dwa nadmiarowe zasilacze (RS2421RP+) zapewniające maksymalny czas pracy bez przestojów
  • Opcje rozszerzeń Możliwość rozbudowy do 24 dysków dzięki RX1217(RP)2 i dodania pamięci podręcznej 10/25GbE lub szybkiej pamięci podręcznej SSD NVMe z dodatkowymi kartami PCIe
  • Wysoka dostępność Możliwość połączenia dwóch jednostek w klaster Synology High Availability dla maksymalnego czasu pracy bez przestojów i czasu przełączania awaryjnego liczonego w minutach

Uniwersalna i niezawodna platforma pamięci masowej

Jednostki RS2421RP+ łączą dużą wydajność z wszechstronnymi funkcjami pamięci masowej, zapewniając ekonomiczne rozwiązanie do zarządzania danymi.

• Szybkość sekwencyjnego odczytu/zapisu do 2 200/1 154 MB/s zapewnia obsługę wielu użytkowników i wymagających zadań1

• 12 kieszeni na dyski SATA HDD/SSD 2,5 cala/3,5 cala z możliwością rozszerzenia do 24 za pomocą jednostki rozszerzającej Synology RX1217RP

Optymalizacja pod kątem ochrony i integralności danych

Dane przechowywane na serwerze RS2421RP+ są bezpiecznie chronione przez nowoczesne technologie ochrony danych dostępne w systemie operacyjnym Synology DSM dostosowanym do zarządzania danymi i opartym na systemie plików Btrfs.

• Zaawansowana technologia migawek umożliwia planowane i niemal natychmiastowe zabezpieczenie danych folderów współdzielonych i jednostek LUN

• Przywracanie danych na poziomie plików i folderów umożliwia przywracanie określonych plików lub folderów

• Elastyczny system limitów pamięci ułatwia administratorom zarządzanie dostępnym miejscem poprzez określanie limitów pamięci dla folderów współdzielonych

• Funkcja automatycznej naprawy plików wykrywa i odzyskuje uszkodzone pliki przy użyciu kopii lustrzanych metadanych i konfiguracji RAID

• Kompresja liniowa kompresuje dane przed ich zapisaniem na dysku, zmniejszając liczbę poleceń zapisu i optymalizując ilość miejsca w pamięci masowej

Rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych danych dla infrastruktury IT

Rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych danych dla infrastruktury IT

Synology Active Backup Suite to zbiór niewymagających licencji rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych, które zostały stworzone z myślą o ochronie komputerów i serwerów z systemem Windows, maszyn wirtualnych, innych serwerów plików i aplikacji SaaS:

• Active Backup for Business (ABB) konsoliduje zadania tworzenia kopii zapasowych dla środowisk fizycznych i wirtualnych i umożliwia szybkie przywracanie plików, całych maszyn fizycznych i maszyn wirtualnych.

• Active Backup for Google Workspace umożliwia tworzenie kopii zapasowych danych z usługi Google Workspace, w tym poczty Gmail, aplikacji Contacts, Calendar i Drive.

• Active Backup for Microsoft 365 umożliwia tworzenie pełnych kopii zapasowych danych z usługi Microsoft 365, w tym danych OneDrive for Business, SharePoint Online, wiadomości e-mail, kontaktów i kalendarza.

Współpraca zdalna i na miejscu

Pakiet do współpracy firmy Synology to rozwiązanie chmury prywatnej dla lokalnych i zdalnych pracowników, umożliwiające równoczesną edycję dokumentów, udostępnianie plików, zarządzanie wiadomościami e-mail, wysyłanie wiadomości błyskawicznych i wiele innych. Dzięki wykorzystaniu infrastruktury chmury prywatnej firmy mogą zapewnić pełną własność danych i wielowarstwowe zabezpieczenia. Pakiet Synology Office obejmuje Dokumenty, Arkusze i Slajdy Synology, umożliwiające wielu użytkownikom wspólną edycję, komentowanie i udostępnianie plików.

Synology Drive umożliwia dostęp do danych, ich synchronizację, przywracanie plików na żądanie i tworzenie kopii zapasowych.

Synology Chat łączy zespoły dzięki czatom jeden na jeden, czatom grupowymi i szyfrowanym kanałom prywatnym na wielu platformach.

Synology MailPlus5 to bezpieczny, niezawodny i prywatny serwer poczty e-mail.

Synology Calendar ułatwia zespołom śledzenie najważniejszych informacji dzięki wygodnemu udostępnianiu kalendarza i harmonogramowaniu.

Prywatny nadzór wideo

Prywatny nadzór wideo

Dzięki aplikacji Synology Surveillance Station serwer RS2421RP+ staje się zaawansowanym urządzeniem Network Video Recorder z obsługą do 40 kamer IP6.

• Ponad 7 600 obsługiwanych modeli kamer

• Obsługa standardu ONVIF w celu zapobieżenia uzależnieniu się od jednego producenta

• Prywatne przechowywanie nagrań bez subskrypcji

• Dostęp za pośrednictwem przeglądarki internetowej, dedykowanych klientów stacjonarnych lub aplikacji mobilnej

• Reguły oparte na zdarzeniach do wyzwalania określonych działań

• Opcje powiadomień e-mail, SMS lub push 

Wirtualizacja i certyfikowana pamięć masowa

System DSM usprawnia obsługę administracyjną maszyn wirtualnych i zarządzanie nimi dzięki pełnej certyfikacji środowisk wirtualizacji VMware® vSphere™, Microsoft® Hyper-V®, Citrix® XenServer™ i OpenStack. Konsola Synology Storage Console for VMware lub Windows umożliwia zarządzanie pamięcią masową bezpośrednio z poziomu monitora maszyny wirtualnej. Integracja VMware VAAI i Windows ODX pomaga odciążyć operacje pamięci masowej i przyspieszyć transfer danych.

Synology Virtual Machine Manager (VMM) to hostowany monitor maszyny wirtualnej do maszyn wirtualnych z systemem Windows®, Linux®lub zwirtualizowanymi wersjami systemu DSM z mechanizmami odzyskiwania, które zapewniają ochronę danych na każdej maszynie wirtualnej

Specyfikacja techniczna

Procesor
Model CPU AMD Ryzen V1500B
Liczba procesorów 1
Architektura procesora 64-bit
Częstotliwość procesora 4-core 2.2 GHz
Mechanizm szyfrowania sprzętowego (AES-NI) Tak
Pamięć
Pamięć systemowa 4 GB DDR4 ECC UDIMM
Fabrycznie zainstalowany moduł pamięci 4 GB (4 GB x 1)
Całkowita liczba gniazd pamięci 2
Maksymalna pojemność pamięci 32 GB (16 GB x 2)
Uwagi Wybierz moduły pamięci firmy Synology, aby uzyskać optymalną kompatybilność i niezawodność. Firma Synology nie zapewnia całkowitej gwarancji na produkt lub pomocy technicznej, jeżeli do rozbudowy pamięci użyto modułów innych niż te firmy Synology.Firma Synology zastrzega sobie prawo do wymiany modułów pamięci na moduły o takiej samej lub wyższej częstotliwości w zależności od statusu cyklu życia produktu dostawcy. Zapewniamy, że zgodność i stabilność zostały ściśle zweryfikowane przy użyciu tych samych narzędzi w celu zapewnienia identycznej wydajności.
Przechowywanie
Kieszeń/kieszenie na dyski 12
Maks. liczba kieszeni na dyski z jednostką rozszerzającą 24 (RX1217/RX1217RP x 1)
Zgodny typ dysków 3.5" SATA HDD2.5" SATA HDD2.5" SATA SSD
Dysk z możliwością wymiany podczas pracy (hot-swap) Tak
Uwagi Zdecydowanie zaleca się instalowanie wyłącznie dysków wymienionych naliście zgodności urządzenia. Procesy tworzenia puli pamięci masowej i wolumenu mogą zakończyć się niepowodzeniem w przypadku korzystania z niezweryfikowanych dysków. Firma Synology nie jest w stanie zapewnić pomocy technicznej dla urządzeń korzystających z nieobsługiwanych komponentów.„Zgodny typ dysku" oznacza dyski, które zostały przetestowane pod kątem zgodności zproduktami firmy Synology. Ten termin nie wskazuje maksymalnej szybkości połączenia każdej kieszeni dysku.
Porty zewnętrzne
Port LAN RJ-45 1GbE 4 (z obsługą funkcji Link Aggregation / przełączania awaryjnego)
Port USB 3.2 1. generacji* 2
Gniazdo rozszerzenia 1
Uwagi Nazwa standardu USB 3.0 została zmieniona na USB 3.2 1. generacji przez USB Implementers Forum (USB-IF) w 2019 roku.
PCIe
Rozszerzenie karty PCIe 1 x Gen3 x8 slot (x4 link)
System plików
Wewnętrzne dyski twarde BtrfsEXT4
Zewnętrzne dyski twarde BtrfsEXT4EXT3FATNTFSHFS+exFAT
Uwagi Program exFAT Access można zainstalować bezpłatnie z Centrum Pakietów w DSM 7.0. W DSM 6.2 i wcześniejszych wersjach, exFAT Access należy zakupić w Centrum Pakietów.
Obudowa (RU) 2U
Rozmiar (wys. x szer. x gł.) 88 mm x 482 mm x 578 mm
Masa 11.9 kg
Wspornik do montażu szafy* Szafa typu rack 19" z 4 słupkami (zestaw Synology Rail Kit -RKS-02)
Uwagi Zestaw szyn jest sprzedawany oddzielnie
Inne
Wentylator obudowy 60 mm x 60 mm x 3 pcs
Tryb prędkości wentylatora Tryb pełnej prędkościTryb chłodzeniaTryb cichy
Łatwy w wymianie wentylator obudowy Tak
Przywracanie zasilania Tak
Natężenie dźwięku 54 dB(A)
Zaplanowane włączanie/wyłączanie Tak
Funkcja Wake on LAN / WAN Tak
Zasilacz / Adapter 350 W
Zasilacz nadmiarowy Tak
Napięcie wejściowe zasilania prądem zmiennym 100 V do 240 V AC
Częstotliwość zasilania 50/60 Hz, Jednofazowy
Zużycie energii* 91.76 W (dostęp) 48.21 W (hibernacja dysków twardych)
British thermal unit 313.31 BTU/hr (dostęp) 164.61 BTU/hr (hibernacja dysków twardych)
Uwagi Zużycie energii jest mierzone po pełnym obsadzeniu dyskami twardymi Western Digital 1 TB WD10EFRX.Środowisko testowania poziomu hałasu: Komplet dysków twardych Seagate 2 TB ST2000VN000 w trybie bezczynności. Dwa mikrofony G.R.A.S. Type 40AE, każdy w odległości 1 metra od przodu i tyłu serwera Synology NAS. Szum tła: 16,49-17,51 dB(A); temperatura: 24,25-25,75˚C; wilgotność: 58,2-61,8%
Temperatura
Temperatura pracy 0°C do 35°C (32°F do 95°F)
Temperatura przechowywania -20°C do 60°C (-5°F do 140°F)
Wilgotność względna 5% do 95% RH
Certyfikaty FCCCEBSMIEACCCCKCULVCCIRCM
Środowisko Zgodność z dyrektywą RoHS
Zawartość opakowania Jednostka główna X 1Pakiet akcesoriów X 1Kabel zasilania X 2Przewodnik szybkiej instalacji X 1
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci