• SERWER NAS SYNOLOGY RS1221+

Brak towaru
7229.94
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 2-4 dni roboczych
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost - Darmowa 0
Kurier InPost - Darmowa 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier InPost 17
Kurier InPost (Pobranie) 22
Dostępność Brak towaru
Waga 7 kg
Zostaw telefon

SERWER NAS SYNOLOGY RS1221+

Najważniejsze cechy

Najważniejsze cechy

 • Wysoka wydajność Bezproblemowe działanie w środowiskach wielu użytkowników dzięki wydajności odczytu na poziomie do 2 315 MB/s i zapisu na poziomie do 1 147 MB/s1
 • Niewielkie gabaryty Modele RS1221+ ma niewielką głębokość odpowiednio 298 mm
 • Gotowość do obsługi sieci 10/25GbE Obsługuje karty sieciowe 10GbE SFP+/RJ-45 and 25GbE SFP28 w celu natychmiastowego zwiększenia przepustowości sieci w oparciu o infrastrukturę2
 • Synology High Availability Możliwość skonfigurowania dwóch jednostek w celu utworzenia klastra high-availability dla maksymalnego czasu pracy bez przestojów i czasu przełączania awaryjnego liczonego w minutach

Zabezpieczenie najważniejszych zasobów firmy dzięki solidnej ochronie danych

Synology RackStation RS1221+ to wydajne, 8-kieszeniowe sieciowe rozwiązania pamięci masowej do montażu w szafie typu rack 2U, które doskonale nadają się do centralizacji zarządzania danymi w płytkich szafach montażowych. Seria RS1221+ idealnie nadaje się do obsługi dużych obciążeń plikami i ochrony zasobów cyfrowych w małych firmach dzięki wszechstronnym opcjom ochrony danych dostępnym w systemie operacyjnym DiskStation Manager (DSM).

Zabezpieczenie najważniejszych zasobów firmy dzięki solidnej ochronie danych
Uniwersalne z założenia

Uniwersalne z założenia

Synology RS1221+ to wielofunkcyjne urządzenie dostosowane do różnych scenariuszy użytkowania. Krótka obudowa pozwala na prostą instalację w szafie montażowej z dwoma słupkami lub w środowiskach o ograniczonej przestrzeni.

Ponad 108 173 operacji IOPS losowego odczytu w formacie 4K i 2 315 MB/s przepustowości w trybie zapisu sekwencyjnego1 dla wymagających zadań

Zawiera 8 wnęk na 2,5-calowe i 3,5-calowe dyski SATA HDD/SSD, które można rozszerzyć do 12 wnęk za pomocą jednostki rozszerzającej Synology RX418

Optymalizacja pod kątem ochrony i integralności danych

Dane przechowywane na serwerze RS1221+ są bezpiecznie chronione przez nowoczesne technologie ochrony danych dostępne w Synology DSM, naszym ujednoliconym systemie operacyjnym do zarządzania danymi w oparciu o system plików Btrfs.

 • Zaawansowana technologia migawek umożliwia planowane i niemal natychmiastowe zabezpieczenie danych folderów współdzielonych i jednostek LUN
 • Przywracanie danych na poziomie plików i folderów umożliwia przywracanie określonych plików lub folderów
 • Elastyczny system limitów pamięci ułatwia administratorom bezproblemowe zarządzanie dostępnym miejscem poprzez określanie limitów pamięci dla folderów współdzielonych
 • Funkcja automatycznej naprawy plików wykrywa i odzyskuje uszkodzone pliki przy użyciu kopii lustrzanych metadanych i konfiguracji RAID
 • Kompresja liniowa kompresuje dane przed ich zapisaniem na dysku, zmniejszając liczbę poleceń zapisu i optymalizując ilość miejsca w pamięci masowej

Rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych danych dla infrastruktury IT

Pakiet Synology Active Backup Suite to zbiór niewymagających licencji rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych, stworzony z myślą o ochronie komputerów i serwerów z systemem Windows, maszyn wirtualnych, innych serwerów plików, a nawet Google Workspace i aplikacji w chmurze Microsoft 365.

Active Backup for Business (ABB) konsoliduje zadania tworzenia kopii zapasowych dla środowisk fizycznych i wirtualnych i umożliwia szybkie przywracanie plików, całych maszyn fizycznych i maszyn wirtualnych.

Active Backup for Google Workspace umożliwia tworzenie kopii zapasowych danych z usługi Google Workspace, w tym poczty Gmail, aplikacji Contacts, Calendar i Drive.

Active Backup for Microsoft 365 umożliwia tworzenie kopii zapasowych danych z usługi Microsoft 365, w tym danych OneDrive for Business, SharePoint Online, wiadomości e-mail, kontaktów i kalendarza.

Współpraca lokalna

Pakiet do współpracy firmy Synology to prywatna platforma SaaS do udostępniania plików, jednoczesnej edycji dokumentów, wiadomości e-mail, wiadomości błyskawicznych i wielu innych. Dzięki wykorzystaniu prywatnej infrastruktury chmury zapewnia własność danych, a wielowarstwowe zabezpieczenia umożliwiają bezpieczny dostęp do wielu platform.

Synology Drive umożliwia dostęp do danych, ich synchronizację, przywracanie plików na żądanie i tworzenie kopii zapasowych.

Synology MailPlus4 to bezpieczny, niezawodny i prywatny serwer poczty e-mail.

Synology Chat łączy zespoły za pomocą natychmiastowej, wieloplatformowej komunikacji.

Synology Calendar ułatwia zespołom śledzenie ważnych informacji dzięki wygodnemu udostępnianiu kalendarza i harmonogramowaniu.

Prywatny nadzór wideo

Dzięki aplikacji Synology Surveillance Station serwer RS1221+ staje się zaawansowanym urządzeniem Network Video Recorder z obsługą do 40 kamer IP.

 • Ponad 7 900 obsługiwanych modeli kamer
 • Obsługa standardu ONVIF zapobiega uzależnieniu od jednego producenta
 • Prywatne przechowywanie nagrań bez subskrypcji
 • Dostęp za pośrednictwem przeglądarek internetowych, klientów stacjonarnych lub aplikacji mobilnych
 • Reguły oparte na zdarzeniach do wyzwalania określonych działań
 • Systemy powiadomień e-mail, SMS lub push

Wirtualizacja i certyfikowana pamięć masowa

System DSM umożliwia także prostsze przydzielanie zasobów i zarządzanie pamięcią masową maszyn wirtualnych. System ten, zgodny z rozwiązaniami VMware® vSphere™, Microsoft® Hyper-V®, Citrix® XenServer™ i OpenStack, integruje się z wybraną platformą wirtualizacji za pomocą protokołów iSCSI lub NFS. Zainstaluj narzędzie Synology Storage Console na platformach VMware lub Windows i uzyskaj dodatkową wygodę zarządzania i funkcjonalność bezpośrednio w monitorze maszyny wirtualnej.

Synology Virtual Machine Manager (VMM) to hostowany monitor maszyny wirtualnej do maszyn wirtualnych z systemem Windows®, Linux®lub zwirtualizowanymi wersjami systemu DSM z mechanizmami odzyskiwania, które zapewniają ochronę danych na każdej maszynie wirtualnej.

Specyfikacja techniczna

Procesor
Model CPU AMD Ryzen V1500B
Liczba procesorów 1
Architektura procesora 64-bit
Częstotliwość procesora 4-core 2.2 GHz
Mechanizm szyfrowania sprzętowego (AES-NI) Tak
Pamięć
Pamięć systemowa 4 GB DDR4 ECC SODIMM
Fabrycznie zainstalowany moduł pamięci 4 GB (4 GB x 1)
Całkowita liczba gniazd pamięci 2
Maksymalna pojemność pamięci 32 GB (16 GB x 2)
Uwagi Wybierz moduły pamięci firmy Synology, aby uzyskać optymalną kompatybilność i niezawodność. Firma Synology nie zapewnia całkowitej gwarancji na produkt lub pomocy technicznej, jeżeli do rozbudowy pamięci użyto modułów innych niż te firmy Synology. Firma Synology zastrzega sobie prawo do wymiany modułów pamięci na moduły o takiej samej lub wyższej częstotliwości w zależności od statusu cyklu życia produktu dostawcy. Zapewniamy, że zgodność i stabilność zostały ściśle zweryfikowane przy użyciu tych samych narzędzi w celu zapewnienia identycznej wydajności.
Przechowywanie
Kieszeń/kieszenie na dyski 8
Maks. liczba kieszeni na dyski z jednostką rozszerzającą 12 (RX418 x 1)
Zgodny typ dysków* 3.5" SATA HDD 2.5" SATA HDD 2.5" SATA SSD
Maksymalny rozmiar pojedynczego wolumenu* 108 TB
Dysk z możliwością wymiany podczas pracy (hot-swap) Tak
Uwagi „Zgodny typ dysku" oznacza dyski, które zostały przetestowane pod kątem zgodności z produktami firmy Synology. Ten termin nie wskazuje maksymalnej szybkości połączenia każdej kieszeni dysku. Każdy wolumen wewnętrzny (może składać się z wielu dysków) można rozszerzyć do 108 TB.
Porty zewnętrzne
Port LAN RJ-45 1GbE 4 (z obsługą funkcji Link Aggregation / przełączania awaryjnego)
Port USB 3.2 1. generacji* 2
Port eSATA 1
Uwagi Nazwa standardu USB 3.0 została zmieniona na USB 3.2 1. generacji przez USB Implementers Forum (USB-IF) w 2019 roku.
PCIe
Rozszerzenie karty PCIe 1 x Gen3 x8 slot (x4 link)
System plików
Wewnętrzne dyski twarde Btrfs EXT4
Zewnętrzne dyski twarde Btrfs EXT4 EXT3 FAT NTFS HFS+ exFAT*
Uwagi exFAT Access do nabycia osobno w Centrum pakietów.
Wygląd
Obudowa (RU) 2U
Rozmiar (wys. x szer. x gł.) 88 mm x 482 mm x 306.6 mm
Masa 6.9 kg
Wspornik do montażu szafy* Szafa typu rack 19" z 2 słupkami (montaż bezpośredni) Szafa typu rack 19" z 4 słupkami (zestaw Synology Rail Kit - RKM114/RKS1317)
Uwagi Zestaw szyn jest sprzedawany oddzielnie
Inne
Wentylator obudowy 80 mm x 80 mm x 2 pcs
Tryb prędkości wentylatora Tryb pełnej prędkości Tryb chłodzenia Tryb cichy
Przywracanie zasilania Tak
Natężenie dźwięku* 25.2 dB(A)
Zaplanowane włączanie/wyłączanie Tak
Funkcja Wake on LAN / WAN Tak
Zasilacz / Adapter 250 W
Zasilacz nadmiarowy Nie
Napięcie wejściowe zasilania prądem zmiennym 100 V do 240 V AC
Częstotliwość zasilania 50/60 Hz, Jednofazowy
Zużycie energii 49.89 W (dostęp) 22.64 W (hibernacja dysków twardych)
British thermal unit 170.23 BTU/hr (dostęp) 77.25 BTU/hr (hibernacja dysków twardych)
Uwagi Zużycie energii jest mierzone po pełnym obsadzeniu dyskami twardymi Western Digital 1 TB WD10EFRX. Środowisko testowania poziomu hałasu: Komplet dysków twardych Seagate 2 TB ST2000VN000 w trybie bezczynności. Dwa mikrofony G.R.A.S. Type 40AE, każdy w odległości 1 metra od przodu i tyłu serwera Synology NAS. Szum tła: 16,49-17,51 dB(A); temperatura: 24,25-25,75˚C; wilgotność: 58,2-61,8%
Temperatura
Temperatura pracy 0°C do 35°C (32°F do 95°F)
Temperatura przechowywania -20°C do 60°C (-5°F do 140°F)
Wilgotność względna 5% do 95% RH
Certyfikaty FCC CE BSMI EAC CCC KC VCCI RCM
Środowisko Zgodność z dyrektywą RoHS
Zawartość opakowania Jednostka główna X 1 Pakiet akcesoriów X 1 Kabel zasilania X 1 Przewód zasilania C13 do C14 x 1 Przewodnik szybkiej instalacji X 1
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
 • Producenci