• SERWER NAS SYNOLOGY DS420J

Brak towaru
1801.49
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 2-4 dni roboczych
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 17
Kurier (Pobranie) 22
Dostępność Brak towaru
Waga 3 kg
Zostaw telefon

SERWER NAS SYNOLOGY DS420J

Najważniejsze cechy

Najważniejsze cechy

  • 4-kieszeniowy domowy serwer NAS z obsługą ponad 60 TB pojemności fizycznej, odpowiedni do tworzenia kopii zapasowych i udostępniania plików
  • 64-bitowy, 4-rdzeniowy procesor 1,4 GHz i 1 GB pamięci DDR4
  • Przepustowość sekwencyjna odczytu i zapisu na poziomie ponad 112 MB/s1
  • Proste we wdrożeniu rozwiązanie do monitoringu obsługujące do 16 kamer IP
  • Energooszczędna konstrukcja o poborze mocy na poziomie zaledwie 7,88 W w trybie hibernacji
  • Objęty 2-letnią ograniczoną gwarancją firmy Synology

Niedrogie rozwiązanie do zarządzania danymi dla domu

DS420j to 4-kieszeniowy stacjonarny serwer NAS przeznaczony do tworzenia kopii zapasowych danych użytkowników domowych i udostępniania plików. Obsługuje różne protokoły sieciowe, wiele konfiguracji RAID i różne pakiety dodatkowe, umożliwiając bezproblemową synchronizację plików między platformami i udostępnianie ich w prywatnej chmurze. Serwer DS420j jest objęty 2-letnią ograniczoną gwarancją firmy Synology.

Niedrogie rozwiązanie do zarządzania danymi dla domu
Niezawodny 4-kieszeniowy domowy serwer NAS do tworzenia kopii zapasowych danych

Niezawodny 4-kieszeniowy domowy serwer NAS do tworzenia kopii zapasowych danych

Wyposażony w 64-bitowy, 4-rdzeniowy procesor 1,4 GHz i 1 GB pamięci DDR4 serwer DS420j zapewnia szyfrowaną przepustowość sekwencyjną na poziomie ponad 112 MB/s podczas odczytu i zapisu. 1 Obsługuje do 64 TB pojemności fizycznej dzięki 4 kieszeniom na dyski. Serwer DS420j jest wyposażony w system operacyjny Synology DiskStation Manager (DSM) i oferuje różne aplikacje optymalizujące tworzenie kopii zapasowych danych i udostępnianie plików na potrzeby domowe, a także jest niezawodny podczas przechowywania i centralizacji plików multimedialnych.

Inteligentna biblioteka zdjęć

zbierz wszystkie swoje zdjęcia i filmy w jednym prywatnym, zorganizowanym miejscu przy użyciu aplikacji Synology Moments i korzystaj z nowoczesnych funkcji przeglądania dzięki technikom rozpoznawania obrazu. • Bezpieczne przechowywanie niezapomnianych momentów na serwerze DS420j • Grupowanie zdjęć według tematów w oparciu o algorytm głębokiego uczenia • Proste wyszukiwanie zdjęć i udostępnianie ich znajomym i rodzinie • Zoptymalizowane przeglądanie w niesamowitej rozdzielczości • Tworzenie kopii zapasowych zdjęć i zwalnianie miejsca w pamięci masowej na urządzeniach mobilnych

Inteligentna biblioteka zdjęć

Efektywne rozwiązania w zakresie synchronizacji i kopii zapasowych

Serwer DS420j może służyć jako centralne miejsce docelowe kopii zapasowych, pełniąc rolę prywatnej chmury. Oprogramowanie Synology Cloud Sync zapewnia synchronizację osobistych plików przechowywanych na serwerze DS420j z kontami w usługach Dropbox, Google Drive, Microsoft OneDrive, Baidu czy Box. Pakiet Synology Drive umożliwia synchronizację plików między systemami Windows, macOS i Linux oraz urządzeniami mobilnymi, bez konieczności zapewniania ciągłej aktualności. Oprogramowanie Synology Hyper Backup udostępnia wiele wersji kopii zapasowych z tworzeniem przyrostowych kopii zapasowych na poziomie bloku oraz deduplikacją między wersjami. Optymalizuje wykorzystanie pamięci masowej i umożliwia tworzenie kopii zapasowych w wielu miejscach docelowych, w tym lokalne foldery współdzielone, zewnętrzne dyski twarde, foldery udostępniane w sieci, serwery rsync i chmury publiczne

Bezpieczeństwo przez całą dobę

Wyposażony w przyjazne w obsłudze narzędzia do zarządzania wideo i intuicyjny interfejs przypominający interfejs komputerów stacjonarnych pakiet Synology Surveillance Station to niezawodne, zapewniające ochronę prywatności rozwiązanie, które może obsługiwać wiele kamer IP podłączonych do urządzenia DS420j. Surveillance Station oferuje zoptymalizowany podgląd na żywo oraz ulepszone monitorowanie w czasie rzeczywistym. Zaawansowane funkcje analityczne, takie jak detekcja ruchu i powiadomienia, dostarczają aktualnych informacji na temat wszelkich podejrzanych zdarzeń, wykorzystując wyzwalacz przesyłany za pośrednictwem wiadomości SMS, poczty elektronicznej i aplikacji DS cam na urządzenia mobilne.

Energooszczędność dzięki ekologicznej konstrukcji

Podczas projektowania urządzenia DS420j położono nacisk na zmniejszenie zużycia energii. W porównaniu z typowymi analogicznymi rozwiązaniami opartymi o komputery PC serwer DS420j ma stosunkowo niewielkie zapotrzebowanie na prąd — 21,71 W w trybie dostępu i 7,88 W po włączeniu hibernacji dysków twardych. Dalsze obniżenie poboru energii i kosztów działania jest możliwe dzięki funkcji harmonogramu zasilania.

Dostępne w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie

Firma Synology oferuje aplikacje mobilne, zapewniające dostęp do biblioteki multimediów z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Dostępne na platformach iOS i Android™ aplikacje DS photo, DS audio, DS video i DS file pozwalają uzyskać dostęp do serwera Synology NAS oraz nadać mobilność rozwiązaniom Photo Station, Audio Station, Video Station i File Station. Funkcja QuickConnect umożliwia nawiązywanie połączeń z urządzeniem Synology NAS przy użyciu prostego, wybranego adresu, dzięki czemu możesz natychmiast uzyskać dostęp do multimediów i plików roboczych na dowolnym komputerach z systemem Windows/Mac/Linux czy też urządzeniach mobilnych. 

Specyfikacja techniczna

Procesor
Model CPU Realtek RTD1296
Liczba procesorów 1
Architektura procesora 64-bit
Częstotliwość procesora 4-core 1.4 GHz
Mechanizm szyfrowania sprzętowego Tak
Pamięć
Pamięć systemowa 1 GB DDR4 non-ECC
Uwagi Firma Synology zastrzega sobie prawo do wymiany modułów pamięci na moduły o takiej samej lub wyższej częstotliwości w zależności od statusu cyklu życia produktu dostawcy. Zapewniamy, że zgodność i stabilność zostały ściśle zweryfikowane przy użyciu tych samych narzędzi w celu zapewnienia identycznej wydajności.
Przechowywanie
Kieszeń/kieszenie na dyski 4
Zgodny typ dysków 3.5" SATA HDD 2.5" SATA HDD 2.5" SATA SSD
Maksymalny rozmiar pojedynczego wolumenu* 108 TB
Dysk z możliwością wymiany podczas pracy (hot-swap) Nie
Uwagi „Zgodny typ dysku" oznacza dyski, które zostały przetestowane pod kątem zgodności z produktami firmy Synology. Ten termin nie wskazuje maksymalnej szybkości połączenia każdej kieszeni dysku.
Porty zewnętrzne
Port LAN RJ-45 1GbE 1
Port USB 3.2 1. generacji* 2
Uwagi Nazwa standardu USB 3.0 została zmieniona na USB 3.2 1. generacji przez USB Implementers Forum (USB-IF) w 2019 roku.
System plików
Wewnętrzne dyski twarde EXT4
Zewnętrzne dyski twarde EXT4 EXT3 FAT NTFS HFS+ exFAT*
Uwagi exFAT Access do nabycia osobno w Centrum pakietów.
Wygląd
Rozmiar (wys. x szer. x gł.) 184 mm x 168 mm x 230 mm
Masa 2.21 kg
Inne
Wentylator obudowy 80 mm x 80 mm x 2 pcs
Tryb prędkości wentylatora Tryb pełnej prędkości Tryb chłodzenia Tryb cichy Tryb energooszczędny
Kontrolki LED z regulacją jasności Tak
Przywracanie zasilania Tak
Natężenie dźwięku 20.6 dB(A)
Zaplanowane włączanie/wyłączanie Tak
Funkcja Wake on LAN / WAN Tak
Zasilacz / Adapter 90 W
Napięcie wejściowe zasilania prądem zmiennym 100 V do 240 V AC
Częstotliwość zasilania 50/60 Hz, Jednofazowy
Zużycie energii* 21.71 W (dostęp) 7.88 W (hibernacja dysków twardych)
British thermal unit 74.08 BTU/hr (dostęp) 26.89 BTU/hr (hibernacja dysków twardych)
Uwagi Zużycie energii jest mierzone po pełnym obsadzeniu dyskami twardymi Western Digital 1 TB WD10EFRX. Środowisko testowania poziomu hałasu: Komplet dysków twardych Seagate 2 TB ST2000VN000 w trybie bezczynności. Dwa mikrofony G.R.A.S. Type 40AE, każdy w odległości 1 metra od przodu i tyłu serwera Synology NAS. Szum tła: 16,49-17,51 dB(A); temperatura: 24,25-25,75˚C; wilgotność: 58,2-61,8%
Temperatura
Temperatura pracy 0°C do 40°C (32°F do 104°F)
Temperatura przechowywania -20°C do 60°C (-5°F do 140°F)
Wilgotność względna 5% do 95% RH
Certyfikaty EAC CCC FCC CE BSMI VCCI RCM
Środowisko Zgodność z dyrektywą RoHS
Zawartość opakowania Jednostka główna X 1 Pakiet akcesoriów X 1 Zasilacz X 1 Kabel zasilania X 1 Kabel LAN RJ-45 X 1 Przewodnik szybkiej instalacji X 1
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci