• Pompa ciepła HISENSE HP SPLIT 8KW

Brak towaru
21807.67
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 2-4 dni roboczych
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost - Darmowa 0
Kurier InPost - Darmowa 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier InPost 17
Kurier InPost (Pobranie) 22
Dostępność Brak towaru
Waga 110 kg
Zostaw telefon

Pompa ciepła HISENSE HP SPLIT 8KW

Najważniejsze cechy

Najważniejsze cechy

  • COP 4,9 dla temperatury 30/35 ℃
  • Efektywność energetyczna A+++
  • Stabilne ogrzewanie poniżej -25 ℃
  • Nagrzewanie wody do 60 ℃
  • Inteligentna kontrola aplikacji
  • Wizualny wyświetlacz zużycia energii
  • Scentralizowana kontrola dla różnych obiegów wody i indywidualne sterowanie dla pomieszczeń

Jednostka Hi-Therma Split to system pompy ciepła powietrze-woda, w którym jednostka wewnętrzna i jednostka zewnętrzna są oddzielone. Jednostka wewnętrzna, w tym płytowy wymiennik ciepła, zbiornik wyrównawczy oraz pompa wodna znajduje się w pomieszczeniu, co może zapobiec problemom zamarzania wody.

Wysoka wydajność A+++

Hi-Therma oferuje najlepsze i wydajne rozwiązanie do ogrzewania domu i zaopatrzenia w ciepłą wodę. Posiada najwyższą klasę energetyczną A+++ w warunkach wody o niskiej temperaturze i A++ w warunkach wody o średniej temperaturze, co zapewnia oszczędności na rachunkach za energię, zmniejszenie zużycia energii elektrycznej i wpływu na środowisko.

Wysoka wydajność A+++

Szeroki zakres działania

Gwarantowana jest stabilna praca, nawet przy temperaturach zewnętrznych tak niskich jak -25℃, skutecznie zaspokajając zapotrzebowanie na ogrzewanie w ekstremalnie zimnych obszarach. Może generować do 60℃ wypływającej wody z jednostki wewnętrznej. Poza tym zakres pracy CWU zostaje rozszerzony do 40℃, a woda w zbiorniku może osiągnąć max. 75 ℃ z grzałką elektryczną, umożliwiającą skuteczną sterylizację.

Szeroki zakres działania
Niski poziom hałasu

Niski poziom hałasu

System pompy ciepła powietrze-woda może pracować w trybie cichej pracy dla optymalnego komfortu użytkownika. Poziom ciśnienia akustycznego można obniżyć do 35dB(A)*.

Wszystkie ustawienia można uzyskać w sterowniku lub poprzez podłączenie zewnętrznego urządzenia.

Wcześniej tradycyjne systemy grzewcze wykorzystywały głównie paliwa takie jak gaz, olej i węgiel, ale paliwa te łatwo powodują zanieczyszczenie środowiska, emitują duże ilości dwutlenku węgla do powietrza i powodują globalne zmiany klimatyczne. System powietrznych pomp ciepła skutecznie zmniejsza zanieczyszczenie środowiska przy zachowaniu wysokiej efektywności energetycznej.

Smart APP Control

Smart APP Control

Sterowanie Hisense Smart APP jest przeznaczone dla tych, którzy żyją w ruchu i chcą zarządzać swoim systemem grzewczym z pozycji telefonu komórkowego.

Po podłączeniu adaptera Hi-Mit do Internetu przez bezprzewodową sieć lub przewodową sieć LAN, użytkownicy mogą sterować systemem Hi-Therma za pomocą zainstalowanej aplikacji na telefonie.

Dane techniczne jednostki zewnętrznej

Dane techniczne jednostki zewnętrznej

Dane techniczne jednostki wewnętrzna

Dane techniczne jednostki wewnętrzna
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie