• PTF-616R-ECO/PoE

2226.30
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2-4 dni roboczych
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost - Darmowa 0
Kurier InPost - Darmowa 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier InPost 17
Kurier InPost (Pobranie) 22
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 514404667

Zostaw telefon

PTF-616R-ECO/PoE
16-kanałowe zabezpieczenie sieci LAN Gigabit Ethernet, PTF-616R-ECO/PoE

16-kanałowe zabezpieczenie przeciwprzepięciowe do sieci Gigabit Ethernet, opartych na sieci strukturalnej kategorii 5, 5e oraz 6. Zbudowane jest z czterech modułów PTF-64-ECO, zamontowanych do podstawy PTU/PTF-6-RACK. Instalowane jest w szafie Rack 19" na przedniej szynie, co umożliwia łatwe przełączanie przewodów w sieciach użytkowych lub na tylnej szynie za pomocą kątowych uchwytów LK-MOUNT, w przypadku zastosowania do rejestratorów IP-CCTV.

Przednie gniazda RJ-45 (DEVICE) stanowią stronę zabezpieczoną przeciwprzepięciowo i do nich podłączane są porty przełączników LAN. Gniazda umieszczone z tyłu stanowią stronę niechronioną (LINE), do której podłączane są długie linie infrastruktury sieci LAN. W przypadku stosowania zabezpieczenia serii PTF, zazwyczaj używany jest dodatkowo patch panel połączeniowy zakończony gniazdami RJ-45. W celu zapewnienia ciągłości ekranowania przewodów FTP, należy zastosować patchcordy ekranowane. Umiejscowienie gniazd strony niechronionej z tyłu zabezpieczenia, uwarunkowane jest koniecznością zadbania o wysoką jakość jego parametrów transmisyjnych i niskich przesłuchów.

Zastosowanie wielowarstwowych płyt PCB oraz nowoczesnych komponentów, zaowocowało zgodnością ze standardem kategorii 6 okablowania i poprawnymi testami dla częstotliwości 4x125MHz.

Niezależna ochrona PoE, chroni przed wzrostem napięcia pomiędzy parami 1,2 - 3,6 oraz 4,5 - 7,8. Chroni to zasilacze urządzeń końcowych LAN przed uszkodzeniem w wyniku przepięć, wywołanych wyładowaniami atmosferycznymi lub niekontrolowanemu wzrostowi napięcia, na przykład w wyniku uszkodzenia się zasilacza PoE. Zastosowane rozwiązania chronią wszystkie typy zasilania PoE i pozwalają przesyłać zasilanie w standardzie Hi PoE.

Należy zadbać o właściwe uziemienie zabezpieczenie przepięć, przez podłączenie dołączonego przewodu uziemiającego do odpowiednio uziemionej szafy Rack. Opcjonalna pokrywa PTU/PTF-COVER zapewnia ochronę obwodów i złącz zabezpieczenia przed kurzem, ponadto stanowi dodatkowy ekran przed interferencjami przy dużej ilości paneli.

Najlepszy poziom ochrony uzyskiwany jest przez zastosowanie ograniczników przepięć po dwóch stronach przewodów: Wielokanałowy po stronie przełącznika LAN i pojedyncze po stronie urządzeń końcowych, na przykład PTF-61-ECO/PoE.

Specyfikacja techniczna
 • Dedykowany do sieci 100Base-Tx, 1000Base-T
 • Zabezpieczenie 16 kanałów Video IP
 • Zabezpieczenie 16 kanałów linii PoE - wszystkie standardy do 60W
 • Skuteczność ochrony 1000V / 100A @ 8/20 μs - na każdą żyłę przewodu
 • 1 stopień ochrony przeciwprzepięciowej (hybrydowy)
 • Zgodność z przewodami UTP, FTP 5 i 6-ej kategorii
 • Mocowanie: Rack 19" 1U - 480 x 41 x 130 (mm)
 • Zalecany do instalacji, w których urządzenia IP montowane wewnątrz budynków
 • Rodzaje złącz wej / wyj: dla wersji PTU: LSA / RJ45; dla wersji PTF: RJ45 / RJ45
 • 5 lat gwarancji producenta
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
 • Producenci