• DOMOWY SYSTEM WI-FI MESH TP-LINK DECO X90 (2-PACK)

3354.61
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2-4 dni roboczych
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost - Darmowa 0
Kurier InPost - Darmowa 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier InPost 17
Kurier InPost (Pobranie) 22
Dostępność Mało
Waga 1 kg

Zamówienie telefoniczne: 514404667

Zostaw telefon

DOMOWY SYSTEM WI-FI MESH TP-LINK DECO X90 (2-PACK)

Najważniejsze cechy

Najważniejsze cechy

 • Duże prędkości standardu AX6600 w trzech pasmach: Łączne prędkości połączeń sięgają nawet 6600 Mb/s.
 • Sieć mesh oparta na SI: Urządzenie inteligentnie uczy się środowiska sieciowego, aby zapewnić dostęp do połączenia Wi-Fi, które idealnie pasuje do Twojego domu.
 • Inteligentne anteny: Poprzez utworzenie silniejszego łącza dosyłowego można zwiększyć zasięg sieci i poprawić stabilność połączeń bezprzewodowych.
 • Więcej połączonych urządzeń: Wydajność sieci utrzymuje się na stabilnym poziomie nawet wtedy, gdy jest z nią połączonych aż 200 urządzeń
 • Wzmocniony sygnał Wi-Fi: Dzięki technologii Wi-Fi 6 sieć obejmuje swoim zasięgiem całą powierzchnię domu, aby w każdym pomieszczeniu był dostęp do silnego sygnału bezprzewodowego.
 • TP-Link HomeShield: Kompleksowa ochrona sieci, skuteczna kontrola rodzicielska i ochrona urządzeń IoT w czasie rzeczywistym.
 • Konfiguracja łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej: Aplikacja Deco przeprowadza krok po kroku przez cały proces konfiguracji.

Inteligentne anteny to nie tylko większy zasięg, to także stabilne połączenia

Wbudowane anteny Deco X90 korzystają z zaawansowanych algorytmów, które umożliwiają automatyczne wykrywanie jednostek Deco i tworzenie pomiędzy nimi trwałych powiązań. Takie rozwiązanie stabilizuje działanie sieci, zwiększa jej zasięg i tworzy do niej dostęp w każdym pomieszczeniu domu.

Inteligentne anteny to nie tylko większy zasięg, to także stabilne połączenia

Osiem strumieni dla błyskawicznych połączeń

Dzięki technologii tri-band i Wi-Fi 6 Deco X90 zapewnia możliwość jednoczesnej transmisji danych poprzez osiem strumieni, co daje do dyspozycji prędkości dochodzące do 6600 Mb/s i pozwala na komunikację z wieloma urządzeniami w tym samym momencie. Obsługa zadań wymagających dużej przepustowości, takich jak odtwarzanie filmów w jakości 8K czy też granie w chmurze nie stanowi większego problemu.

Więcej połączonych urządzeń

Technologie OFDMA i MU-MIMO, w które wyposażone są wszystkie urządzenia TP-Link obsługujące standard Wi-Fi 6, przenoszą Twoją sieć domową w przyszłość, zapewniając tak dużą wydajność, że żadne połączone urządzenie nie będzie musiało czekać na swoją kolej — Deco X90 z łatwością poradzi sobie z intensywnym ruchem danych, generowanym przez transmisje strumieniowe i gry.

W poszukiwaniu doskonałości: Sieć mesh oparta na SI

Działanie Deco X90 opiera się na sztucznej inteligencji. Oznacza to, że nigdy nie doświadczysz większych problemów z dostępem do sieci Wi-Fi Mesh, niezależnie od tego czy łączysz się z nią w sypialni, czy na balkonie. Router gromadzi wszystkie niezbędne informacje - zarówno te dotyczące środowiska sieciowego oraz jakości urządzeń klienckich, jak i zachowań samych użytkowników. Zaawansowane algorytmy analizują te dane, aby perfekcyjnie dostosować funkcjonowanie sieci Wi-Fi Mesh do potrzeb Twojego domu. Zyskujesz zarówno możliwość korzystania z płynnej transmisji strumieniowej, jak i możliwie najszybszych połączeń

Powierz ochronę domu specjalistom

Powierz ochronę domu specjalistom

Skorzystaj z rozbudowanych możliwości TP-Link HomeShield, by utworzyć dostosowaną do potrzeb i bezpieczną sieć bezprzewodową. Niezależnie od tego, czy zależy Ci na ochronie danych wrażliwych czy chcesz ograniczyć dostęp dzieci i gości do sieci, HomeShield dostarczy Ci narzędzia, które są niezbędne do kompleksowego zarządzania siecią.

 • Chroń dane wrażliwe i wszystkie urządzenia przed zagrożeniami sieciowymi.
 • Blokuj nieodpowiednie treści i ograniczaj czas spędzany online, aby cała rodzina mogła czuć się w sieci bezpiecznie.
 • Nadaj priorytety swoim urządzeniom i aplikacjom, aby zwiększyć ich wydajność.
 • Szczegółowe raporty pomagą Ci utrzymać kontrolę nad siecią Wi-Fi i wszystkimi połączonymi urządzeniami.

Szerokopasmowy dostęp do szybkiego Internetu

Wyposażenie routera w port 2,5 Gb/s oraz port 1 Gb/s daje do dyspozycji także połączenia przewodowe. Podłącz komputer, smart TV lub konsolę do gier do jednego z portów i pozwól swoim urządzeniom na pracę z najwyższą wydajnością.

Samodzielna konfiguracja? To prostsze niż myślisz

Wyjmij urządzenia Deco z pudełka, zainstaluj aplikację i zastosuj się do wyświetlanych wskazówek. Resztą zajmie się aplikacja Deco - już po kilku minutach zyskasz dostęp do sieci. Zdziwisz się jakie to proste!

Uproszczony dostęp do Wi-Fi

Łatwe zarządzanie

Dzięki aplikacji Deco możesz zarządzać swoją siecią z domu lub zdalnie. Aplikacja umożliwia, między innymi, weryfikację połączonych urządzeń, przydzielanie im priorytetów czy też konfigurację sieci dla gości.

Sterowanie głosem

Sparuj jednostkę Deco z głośnikiem Alexa i steruj urządzeniem za pomocą prostych poleceń głosowych. Rozkoszuj się życiem w stylu smart.

Współpraca ze wszystkimi routerami Deco

Deco X90 może stworzyć sieć mesh z każdym innym modelem Deco. Aby zwiększyć zasięg sieci, wystarczy dodać do niej kolejną jednostkę Deco.

Funkcjonalność zamknięta w gustownej obudowie

Funkcjonalność zamknięta w gustownej obudowie

Biała obudowa, harmonijne linie i regularna konstrukcja sprawiają, że urządzenie Deco X90 idealnie wtapia się w otoczenie.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie